Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Help! Ne legyek grafikus?...

Help! Ne legyek grafikus? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

12 éves vagyok,7.-es,és grafikus szeretnék lenni,mert a rajzoláshoz értek,egy csomó mindent rajzoltam,amit majd bemutatnék a felvételin. A számítástechnikához is értek.

Idén teszek nyelvvizsgát angolból,azt is igen jól megy,ezért gondoltam a grafikus szakra. De itt olvasgatom a kérdéseket és a válaszokat,és a legtöbb abból áll,hogy az éhenhalás ellen küzdenek,meg,hogy túl sok van belőlük,és M.o.-n nincs rájuk kereslet...annyira elszomorodtam,mert már ki is néztem a gimit ahol érettségizni szeretnék,de így már...szóval reménytelen a dolog?:((



2012. okt. 7. 18:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Ó,és ha nem lehetnék grafikus...vannak még ilyen állások amin ezekkel az adottságokkal sikereket érhetnék el?
2012. okt. 7. 18:22
 2/5 anonim ***** válasza:

ha a családotok nagyon jól áll anyagilag, akkor csináld

ha nem, akkor én azt mondanám h tanulj vmi "normális"/hétköznapi dolgot amivel jobban ellehet helyezkedni, ez pedig maradjon egy hobbi

2012. okt. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem...
2012. okt. 8. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Én javasolnám neked a 3d grafikus (cg) szakmát, tudod, akik a számítógépes (vagy xbox, ps) játékokat készítik, vagy 3d animációkat, (illetve akár belsőépítészek, lakberendezők használják) ezekkel vannak tele a reklámok is már, filmek is, szóval van jövője is. Sokba kerül a megtanulása, de kevés a profi és meg lehet élni belőle jól. Szóval tanuld a Maya, Studio Max, Blender programokat és majd valami ilyen szakra jelentkezz.
2012. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2012. okt. 9. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!