Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek at fognak verni?...

Szerintetek at fognak verni? Nemetorszagi munka

Figyelt kérdés

Kijottem Nemetorszagba segedmunkasnak. Az igert lakas helyett egy szakadt "putriba" lakok,és 3 utcaval arrebb van egy lakas ahova jarhatok zuhanyozni.

Nem is jelent be a fonokom! A igert 15 euro oraber helyett mostmar csak 7-8 eurorol beszel.


Akik mar voltak kint, ez atveres gyanus ugye?

Egyedul vagyok magyar,minden munkatarsam (3 fo) meg a fonokom is nemet.

A "putriba" ahol lakom se futes se víz,mindenert at kell jarnom a fonok hazaba.Ha ramjon a fosas futhatok 3 utcat.


Atveres gyanus?


2012. okt. 6. 18:14
 1/9 A kérdező kommentje:
A fonok uj hazat kell epitenunk. A nemet munkasokat bejelentette csak engem nem.
2012. okt. 6. 18:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Átverés, a helyedben gyorsan hazajönnék, mielőtt komolyabb bajod lesz. Építkezésen könnyen lehet baleset, azért csak te fogsz felelni.
2012. okt. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Már most átvertek, ha nem ilyen szállást ígértek.

Azt hogy fizet vagy nem fizet meg senki nem tudja neked megmondani. Neked kell eldöntened mit teszel.

Egyébként részvétem.

2012. okt. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fizetést kaptál már? Most a nyáron nekem is elindult pár ismerősöm egy csapatban, két hónapot voltak kint mire rájöttek, hogy átverték őket, azóta sem láttak egy fillért sem a fizetésből...

Én úgy gondolom, hogy ha ki is fizetnek, az már önmagában is elég megalázó, hogy ilyen körülmények között kell élned és az ígért dolgokból semmit nem látsz, tehát lelépnék a helyedben még amíg tudok!

2012. okt. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Oktober vegere igerte a fonok a fizetest,havonta fizet.


Hat a putrit az alatt ertem,hogy amit igert:

Sajat SZoba-konyha és mas munkasokkal kozos furdo ez meg oke, de szornyu helyre kerultem,meg wc sincs,olyan mint egy kamping.

2012. okt. 6. 18:23
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem is akar bejelenteni azt mondta hogy majd csak olyan 3 honap utan.
2012. okt. 6. 18:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nincs wc? Lazan beperelhetned amugy az egesz sztori miatt!!! Hiszen atvert es te nem mentel bele hogy ne jelentsen be hanem o nem jelent be!


Allitsd dontes ele hogy vagy bejelent es valtoznak a korulmenyek vagy lelepsz es akar ha nagyon kemeny vagy es nagyon megalazo az egesz azt is meg lehet mondani hogy a polizeit is erdekelni fogjak a dolgai!


A szemtelen nemetje! Sanyargatja itt a mi honfitarsunkat!

En tuti beperelnem es rauszitanam a rendoroket, mondjuk ha velem rosszul vannak azt 3x-osan banjak meg utana... egyebkent kedes vagyok ha velem is kedvesek :)

2012. okt. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jesszus, ez azért elég brutal, hogy wc sincs. Ha szabadnapod van, akkor egész nap nem tudsz wcre menni? Vagy még akkor is át kell hogy menj a főnökhöz? Én a helyedben eljönnék onnan.
2012. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez komolyan még kérdezed? Persze, hogy átverés, ne legyél ennyire naiv. Amint tudsz gyere vissza.
2012. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!