Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munka melletti álláskeresésnél...

Munka melletti álláskeresésnél írjam bele az önéletrajzba jelenleg hol dolgozom?

Figyelt kérdés

Fél éve dolgozom egy multinál de el szeretnék jönni. Pályakezdőként kerültem ide. Tudom tudom örülni kell hogy van.... De itt már nem bírom. Munka mellett szeretnék állást keresni de ha beleírom az önéletrajzba jelenleg hol dolgozom akkor esetleg egy Hr-es felhívhatja a céget és beszélhet a főnökömmel arról érdeklődve, hogy miylen munkaerő vagyok.


Tudnátok tanácsot adni mit csináljak? Ha nem írok semmit, akkor furcsa lehet hogy fél éve nem dolgozom és nem találtam állást.....


Ti mit tennétek?



2012. szept. 19. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


én Hr-es vagyok és én magam is el szeretnék pályázni máshová. Nem kötelező feltüntetni a jelenlegi cégedet én pld csak "H Kft"-t írok bele. Ha az interjún megkérdezik, ott is elmondhatod, hogy nem szeretnéd elmondani amíg nem biztos ez a lehetőség. Sok sikert! J

2012. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál, erre a megoldásra nem is gondoltam!
2012. szept. 19. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!