Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes feltenni magamat...

Érdemes feltenni magamat álláskereső portálra?

Figyelt kérdés

2 hete vagyok munkanélküli és már nem bírom!

Arra gondoltam, hogy felteszem magam, és hogy kérésre küldök önéletrajzot. Vajon van ennek így értelme? Van aki így talát munkát?


2012. szept. 17. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább konkrét álláshirdetésekre küldj önéletrajzot.
2012. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát jó. Köszönöm hogy válaszoltál.
2012. szept. 17. 14:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felrakhatod magadat, de ha csak nincs valami speciális vagy keresett végzettséged, amire nagy az igény, akkor nem nagyon fognak keresni.
2012. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bérelszámoló vagyok.
2012. szept. 17. 15:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit veszthetsz vele?


professionra tedd fel magad,tölts fel önéletrajzot is,hátha


Nekem keresett végzettségem van végülis,de igy is 2010ben feltettem az önéletrajzom,fenn volt kb 3 hónapig,utána töröltem,mert nem kerestem melót mégsem újat,de azóta is megtalálnak időnként,hogy x helyre keresneek végzettségemnek megfelelő munkaerőt

2012. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tedd fel, nem veszthetsz vele semmit. 2 hete? Majd ha 2 éve leszel az. Amúgy bérszámfejtőt sokat keresnek mostanában, igaz 1-2 nyelv ismerettel csak.
2012. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es voltam, nekem a workanián volt ilyen, időnként küldtek emailt a végzettség, meg egyéb megadott opciók által kiszűrt álláshirdetésekről. Sokra nem mentem vele, úgyis böngésztem az állásportálokon, meg cégek weboldalán megjelenő hirdetéseket, úgyis jelentkeztem azokra, amik olyanok voltak. Tehát regisztrációval és kitöltött adatlappal sem mentem többre, mint ezek nélkül.
2012. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem a professionra feltöltött CV alapján már több helyről hívtak fel. Mondjuk ritka nyelvet beszélek, talán ezért.
2012. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!