Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti erről mit gondoltok?

Ti erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy állásinterjún. Eladóként kellett volna dolgozni 12 órában heti 4 alkalommal, decemberben pedig heti 6 nap 12 órázás a megnövekedett forgalom miatt, és kb. 70 ezret ígértek cserébe. Ezzel még nem is lett volna gond, simán elfogadtam volna az ajánlatot. Pultból kellene árusítani a Tescon belül a kasszasorral szemben, azonban a 12 óra alatt csak 1 ember ülne ott.


Kérdeztem, hogy akkor a mellékhelyiség használata hogyan működik? A válasz az volt, hogy megkérek egy vásárlót, hogy figyeljen az árukra amíg én x ideig végzem a dolgomat, vagy nem megyek wcre (?), vagy ki-be pakolom az árukat, de lényegében erre nem tudnak mit mondani.


Most én magamból indultam ki, és nőként azért bizonyos időszakokban nem árt ha 3 óránként legalább eljutok wcre. Én másra nem merném bízni a boltot, főleg, hogy itt Pesten nagy a forgalom, és sose lehet tudni ki milyen ember... 12 órát meg akkor se bírok ki, ha nem iszok reggel 9-től este 9-ig.


Szóval ezt most én nem vállaltam el, de még mindig rágódok azon, hogy nagyon rossz döntést hoztam ezzel. Ti hogy döntöttetek volna?


2012. szept. 13. 05:49
 1/3 anonim ***** válasza:
én se tudtam volna elvállalni, szintén nő vagyok.Ráadásul ha tudom, h nem tudok elmenni pisilni, annál jobban kell, ezért is nem utazom távolsági busszal.
2012. szept. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem is a pisiléssel lett volna a legnagyobb gondom. Hanem inkább azzal, hogy a menstruációt, hogy oldom meg, mert talán kibírtam volna, hogy napközben 1x elmegyek wcre, összepakolok, bezárok, aztán legközelebb este megyek ki megint zárás után. De azért menstruáció esetén egyrészt nem túl egészséges több órán keresztül nem cserélni a tampont, meg bajosabb napokon jó esetben 3 órát bír ki, szóval ez így lehetetlen. Nem értem ilyesmire miért nem gondolnak... Pedig jó munka lett volna arra az időszakra amíg nem találok mást.
2012. szept. 13. 07:32
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

Ez egyrészt jogszabályellenes, mivel a munkavállalónak jár a szünet bizonyos időközönként.


De nem tudom mi a gond?


Fogod, összepakolod 10 perc alatt a kirakott árut, bezársz, elmész mosdóba, majd kipakolsz.

2012. szept. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!