Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályaorientációs tréning -...

Pályaorientációs tréning - valaki próbálta már?

Figyelt kérdés
Hasznos lehet egy 4 alkalmas ilyen tréning, tényleg rávilágítanak, hogy milyen foglalkozás illene hozzám?

2012. szept. 12. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, de szerintem ha egy picit leülsz és elgondolkozol rajta, akkor magadtól is rájössz. Ismerd meg önmagad, a lehetőségeidet és a határaidat, és egyből tudni fogod mit szeretnél csinálni. Nem mondom hogy nem hasznos, de a szervező cég jobban jár mint Te - ha érted mire gondolok...
2012. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyjából tudom, mit szeretnék csinálni, csak azok olyan dolgok, amikhez vagy vmi nagyon nagy tehetség kell, vagy protekció, vagy ismerősök....Fordítás, újságírás, fotózás....Ezeket mind szeretem, de nem vagyok annyira tehetséges és nem tudom, hogy indulhatnék el...és gondoltam, hátha lenne vmi más dolog is, ami bejönne...és amihez még lehet tehetségem is lenne...
2012. szept. 12. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el, számodra hasznos lesz.
2012. szept. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!