Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A logisztika melyik ágához...

A logisztika melyik ágához nem kell 2 nyelv? (LENT IS OLVASD EL)

Figyelt kérdés
szeretnék a logisztika egyik ágán dolgozni,de hallottam, hogy kérik nagyon a nyelvet.Az angollal nem is lenne problémám viszont a németet nem is szeretem meg nem is megy jól.A logisztika melyik ágához nem kell több nyelv.Lehetőleg ne raktárost meg targonca vezetőt írjatok, hanem akinek tényleng a logisztika a feladata(fuvarszervező,logisztikai ügyintéző,beszerző stb.) vagy van olyan hely ahol nem kérik a 2 nyelvet, hanem csak az anagolt?

2012. szept. 8. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az általad zárójelben felsorolt munkakörökre (bár nem mindig kell feltétlen 2 nyelv), egyet minimum szuperül kell tudni, de mivel Dunát lehet rekeszteni azon diplomásokból, akik 2 nyelvet is tudnak, így inkább közüllük válogatnak. Hiszen ha mégis befut 1-1 más nyelvű telefon, akkor jobb ha ő maga tud vele beszélni, és nem egy másik kolléga fordít neki. Már ha van másik kolléga aki több nyelven tud...

Úgyhogy vagy raktáros és társai munkakörök, vagy más szakterület, vagy nyelvtanulás...

2012. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De ha a németet nem szereted, miért nem választasz másik nyelvet? Én a spanyolt tanultam, hatalmas versenyelőny. Németül már mindenki tud.
2012. szept. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!