Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Pécsen tevékenykedő KES...

Ryuichi kérdése:

A Pécsen tevékenykedő KES Reklámügynökség Kft. A régi Young and Creative Kft. Egyik sokszor modósított névváltozata?

Figyelt kérdés

Épp egy állásinterjú untán vagyok és a Munkácsy u. 24-be mentem, ami KES Reklám Kft. néven futott, de mindenhol a Young and Creative Kft. logo volt. Tudni szeretném, hogy miképp kezeljem a céget, ebben kérnék segítséget.


Mert, ha így van (és szerintem így van), akkor ezek lennének a mérvadók a céggel szemben?

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


Hozzá tenném, hogy az egyik hozzászóló kommentje, amelyben leírta töviről-hegyire, hogy miképp zajlott az interjú, azok megegyeztek itt is.



#Pécs #Young and Creative
2012. szept. 1. 00:19
 1/1 Fox44 válasza:
Igen, ők voltak azok, most már Advertising Kft. név alatt tevékenykednek, a Munkácsy u. 9 szám alatt. Voltam én is állásinterjún, ígértek fűt fát. Legtöbbet az un. Manager beszélt, hogy eladja a karrierlehetőségüket. 80 000 ft-ot ígértek + a jutalékok + 30 000 ft amortizációs költséget autóra. Akciós kuponokat kell eladni cégeknek. Egy szavukat sem hittem el. Főleg, hogy a cégről semmi információt sem találni és megegyezik a címük a KES Reklámügynökség Kft. címével, ami most a Munkácsy u. 9 szám alá van bejegyezve. Ha olyan nagyszerű lehetőség lenne, akkor nem kéne folyton nevet változtassanak.
2012. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!