Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 1 hónap alatt eladó, üzletvezető?

1 hónap alatt eladó, üzletvezető?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem és pályáztam egy eladói állásra pályakezdő vagyok semmi tapasztalatom az eladással. Ahova felvettek egyedül leszek a főnök 1 hónapig lesz velem és az alatt tanulok meg mindent utána magamra maradok mindennel. Menni fog annyi idő alatt? Bankkártyás fizetés, áfás számla, maga a pénztárgép, pénztár nyitás-zárás, napi x őszeget kell befizetnem mindennap nekik. Valaki volt már ilyen helyzetben? Menni fog simán szerintetek?
2012. aug. 27. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"napi x őszeget kell befizetnem mindennap nekik"

Dolgozol és még neked kell fizetni nekik?

Amúgy, mivel naponta több tucat ember fordul meg 1 kisebb üzletben, így 1 hónap alatt simán belejössz.

2012. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
bocsi rosszul írtam le. A pénztárgépből kell kivennem x összeget és el kell mennem befizetni mindennap nekik. Végülis attól annyira nem félek hogy menni fog-e, mert csak megtanulom, csak félek hogy az 1 hónap kevés lesz és lehet 1 hónap után azt érzem majd, hogy nem megy annyira, hogy egyedül csináljam. Nagyon izgulok életem első munkája és kb semmit nem tudok :D Riasztó, de bízom magamban :)
2012. aug. 27. 15:09
 3/16 anonim ***** válasza:

Semmi gond nem lesz.Hidd el egyáltalán nem bonyolult,de legalább unatkozni (talán) nem fogsz:D A rendeléseket is te adod le? Pénztárgépet egy majom is megtanulja 10 perc alatt kezelni,napi niytás zárásnál csak oda kell figyelni,bankkártyás fizetés úgyszintén..

Szerintem ez tök jó lesz,hidd el. 1-2 hét után már tudni fogsz mindent szeirntem.

2012. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszii :) Igen rendeléseket is én adom majd le :) végülis szó szerint mindent én csinálok majd. Nagyon nagy falat lesz :)
2012. aug. 27. 16:19
 5/16 anonim ***** válasza:
Amúgy azt is nézd, hogy a legtöbb helyen max 1 hét a betanulási idő, úgyhogy szerencsés vagy :D
2012. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
szupeer :) nagyon várom már :) igaz a fizu nem rúg az egekbe, de kezdésnek tökéletes :)
2012. aug. 27. 16:33
 7/16 anonim ***** válasza:

Engem ez a napi x összeg befizetés kicsit idegesítene. Ezt úgy gondolja a főnököd, hogy zárást követően rakd a bevételt egy reklámszatyorba, majd gyalogolj el a legközelebbi postáig ?

Mekkora összegről lehet szó? Mi van, ha útközben bármi történik, pl. rosszullét, vagy lopás? Ha mondjuk egy plázában dolgoznál, és ott helyben kellene befizetned az ugyanabban az épületben lévő postafiókban, akkor aggodalomra semmi ok. De ha jó messzire kell a pénzt cipelned, hát..., nem árt az óvatosság! Szóval összegezve: érdemes lenne ezt a részt alaposabban átbeszélned.

2012. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Értelek ez aggaszt engem is ezt mindenképp lebeszélem vele, hát kis szuvenír üzlet szóval nem lesz nagy összeg a napi bevétel + most nyílik de a posta 3-4 percre van
2012. aug. 27. 17:34
 9/16 anonim ***** válasza:

Bocs, de valami nem stimmel nekem!

Van egyáltalán eladói, vagy üzletvezetői végzettséged??!

2012. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem, nincsen, mint ahogy sok más eladónak sem
2012. aug. 27. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!