Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angolul kellene pár szót írni...

Angolul kellene pár szót írni az eddigi szakmai tapasztalatokról. Mit rizsázzak, ha rizsázzak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, feketén-fehéren benne volt a magyar nyelvű önéletrajzban, hogy pályakezdő vagyok, még nem dolgoztam, ehhez képest a leendő interjúztató hölgy írt egy emailt, hogy csatoljak még egy angol nyelvű összefoglalót a szakmai tapasztalatokról...
2012. aug. 24. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Szoktak mellékelni egy un. motivációs levelet is ,amiben pár sorban leírhatod, hogy miért felelnél meg arra a feladatra.

Persze abban az eddigi tapasztalatokról és a jövőbeni tervekről is lehet beszélni.

Ha még csak pályakezdő vagy ,akkor írj magadról, hogy agilis vagy nagy teherbírású, elkötelezett pl ilyeneket.

Pár sor ami most eszembe jut :


Personally, I define myself as an energetic and open-minded achiever with a dynamic, goal-oriented attitude and with an insatiable appetite to keep learning.

I have always demonstrated commitment to excellence, through my academic career and through my previous working experience.

If you give me the opportunity, I will be glad to continue this commitment to excellence by working in your company.


remélem segít

2012. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!