Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Főiskolai végzettséggel...

Főiskolai végzettséggel közalkalmazotti bértábla szerint 7 pályán töltött év után mennyit kellene keresnem (btto/nettó)?

Figyelt kérdés

Főiskolai végzettséggel közalkalmazotti bértábla szerint 7 pályán töltött év után mennyit kellene keresnem (btto/nettó)?



A téma adott: egy olyan intézményben dolgozom (iskola) immáron 7 éve, ahol az embereket a közalkalmazotti bértábla szerint fizetik. Kinek-kinek milyen végzettsége, mennyi munkában töltött éve van, annak alapján besorolják X bérkategóriába. Mely kategória persze az évek múlásával változik (kategória-lépés).


Nekem per pillanat 7 év + főiskolai végzettséggel melyik kategóriában kéne lennem, és ehhez a kategóriához mennyi btto/nettó bér tartozik?



köszönöm


2012. aug. 21. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

F kategória, alap 122 000 bruttó. Ezt 3 évenként kötelezően emelik. (Tehát most F 3 kategória)

Nettót nem írok mert az függ a gyermekkedvezmény igénybevételétől, és egyéb pótlékoktól.

Amúgy milyen szakos vagy? Hol tanítasz helyileg? :)

2012. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bár iskolában dolgozom, nem tanítok, hanem admin részen vagyok. Egyébként államig főiskola.


3 évenként kötelezően emelik: akkor 7 év alatt 2x kellett volna kategóriát lépni, nem?

Egyszer se léptem. Ugyanabban vagyok mint kezdetben.

Ja, és főiskola F?

Eleve nem F-ben vagyok, hanem G-ben.


Szóval akkor itt vágjon valaki rendet!

Gyermekeim száma nulla, és semmi pótlék nincs. Semmi a világon.



>>>>>

F kategória, alap 122 000 bruttó. Ezt 3 évenként kötelezően emelik. (Tehát most F 3 kategória)

Nettót nem írok mert az függ a gyermekkedvezmény igénybevételétől, és egyéb pótlékoktól.

Amúgy milyen szakos vagy? Hol tanítasz helyileg? :)

2012. aug. 21. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű.


Elvileg neked F kategóriában 2-esben kellene lenned.


"az „F” fizetési osztályba


a főiskolai végzettséget és szakképzettséget igazoló oklevélhez kötött munkakör;


g) a „G” fizetési osztályba


a főiskolai végzettséget és szakképzettséget igazoló oklevélhez és a munkakör betöltéséhez jogszabályban előírt szakvizsgát vagy jogszabályban azzal egyenértékűnek elismert vizsgát igazoló oklevélhez kötött munkakör;"

2012. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!