Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a mekibe dolgozni?

Milyen a mekibe dolgozni?

Figyelt kérdés
Főleg az érdekelne, hogy kezdőként mit kell csinálni, hogy néz ki egy nap. Ha sokáig van ott az ember (több hónapig), akkor kötelezően be kell állni a pénztárba, vagy nem muszáj? Minden infó jól jönne, előre is köszönöm.

2012. aug. 19. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól is függ hogy diákként vagy rendes "műszakban" dolgozol ott,mert ha nem diákként akkor sok lóvét levonnak ilyen-olyan dolgok miatt.

Szerintem könnyű megutálni,de sajnos a mai világban a pénz az nagy úr

2012. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha diákként vagy ott,akkor is sokat levonnak :)

Ezt leszámítva igaza van az előttem hozzászólónak.

2012. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kicsit lehetne konkrétabban? Az anyagi részével nyilván én is tisztába vagyok. Diákként mennék egyébként.
2012. aug. 22. 09:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Kezdőként általában konyhai munkákat tanulsz. Ha odafigyelsz és igyekszel, nem lehet gond. Fel is hívják az elején a figyelmed, hogy nem a gyorsaság a lényeg, hanem hogy mindent pontosan és helyesen tanulj meg, aztán majd jön a rutinnal a gyorsaság is.

Kasszában ritkán kezdenek, mert nyilván előbb ismerned kell a termékek összetételét, elkészülési idejét, a folyamatokat stb. Később viszont jön az is. Lehet nem sokat leszel majd kint, ez tőled függ, meg hogy mennyire megy az a terület.

Én már csinálom egy pár éve, a kassza a kedvenc és imádom az egész munkát.

A levonások meg...ha nem feketén dolgozol, akkor sajnos ez van mindenhol.

2012. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig igencsak számít a gyorsaság is. Ha kell infó még, nyugodtan írj.
2014. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!