Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit írjak az önéletrajzomba?

Mit írjak az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés
egy mobil shopba akarom beadni az önéletrajzom. de az érettségin meg egy szakmán kívűl mást nem tudok beleírni. mivel töltsem ki, legalább azt az egy oldalt?
2012. aug. 10. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

- nyelvtudás, informatikai tudás szintje

- középiskolai szakosodás, fakultáció, különóra ha volt (pl jártál matekszakkörre, vagy angolos osztályod volt)

- ha volt: fontosabb nyári munka, gyakorlati idő

- olyan hobbik, amik esetleg érdekesek lehetnek a számukra vagy kiderül belőle, hogy pl. milyen ügyes/kitartó vagy

- szokásos önéletrajzos jelzők, mint a jó kommunikációs készség, monotóniatűrés, precizitás, stb., bár szerintem ezek elég baromságok, úgyis mindenki ugyanazokat írja.

2012. aug. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nyelvvizsga,ha van...

+ én beleírnék mindenféle értékesítési dolgot, tehát:

* ha fagyit,lángost,kukoricát árultál valaha strandon vagy bárhol nyári munkában(és igazolni tudod(megvan a tulaj száma),azt is

* ha bárhol,ahol eladni kellett valamit,azt is

2012. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a monotóniatűrést bele ne írd,ha nem tűröd a monotóniát...hazudni nem szabad...én pl. ki nem állom a monoton dolgokat...
2012. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!