Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért csinálja ezt a főnök?...

Miért csinálja ezt a főnök? Még szombaton is mehetek, nem igaz hogy ennyire nincs lehetőség hogy kipihenjem magam

Figyelt kérdés
nyári gyakorlaton vagyok, még egy hét van hátra. kis cég egész héten rengeteg sok meló van, ebben a melegben elhihetitek mennyire élvezetes csinálni. úgy elfáradok egész héten és még ma is egész nap kinn voltunk és mikor munkaidő vége felé visszaértünk a szervízbe azt kérdezte a főnök hogy tudok-e szombaton jönni...ránéztem,azt mondtam tudok...mert eljöhetek, de úgy elfáradtam egész héten és még szombaton is ott elba**ni a napot..szerintem láthatta rajtam mert mondta utána hogy : "ki lesz fizetve..külön" elhiszem hogy sok a munka de nem értem miért kell akkor túlvállalni magát, vagy annyira a tanulóba kapaszkodni aki 2 hete van ott..
2009. júl. 17. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyári gyakorlaton lévőt alap esetben nem kötelezhet túlmunkára vagy többletmunkára.

De ez sokmindentől függ. Jó volna tudni a te esetedben, hogy ez milyen nyári gyakorlat? Fősuli, szakmunkás vagy szakközép suli?

Milyen munka, mennyi idős vagy stb.

2009. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sajnos mindenhol ez megy! Nagy a munkanélküliség találnak az ember helyére 30 másikat ha "nem tetszik a rendszer". Én H-től szomb-ig dolgozok eladóként és van hogy vasárnap is be kell mennem 10órába. szerinted érdekel vkit? ki van fizetve és kész.
2009. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!