Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kb.1800-2500 euros fizetéssel...

Kb.1800-2500 euros fizetéssel tudnek előrelepni nemetorszagba?

Figyelt kérdés
Kaptam egy allasajanlatot. A kerdesem arra iranyul, hogy 1000 eurot el tudok tenni havonta ha ketten berelunk egy alberletet es csak az etelre kell koltenem? Vagy van valamilyen "rejtett" koltseg? Nem akarok butasagokat beszelni de itthon van egy biztos allasom ahol 80000 forintot kapok ami nem eleg semmire. Fiatal vagyok, jol birom a strapat igy most kellene kimennem megszedni magam de ez nem ilyen egygyszeru. Meggondolatlanul nem akarok kimenni! Elore is koszonom a segitseget!
2012. júl. 28. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Az 1800-ból nem fogsz eltenni 1000 €-t! A 2500-ból viszont igen. Leírom az én költségeimet, hogy lásd, hogy körülbelül mikkel kell számolnod, persze az igényeidtől is függ, hogy mennyit és mire költesz. Én 2200 €-t keresek Münchenben.


Albérlet: 550 €

Rezsi: 130 €

Közlekedés:(autó): cca. 200-250 €/hó

Bevásárlás: 300-325 €/hó

Szórakozás: 175 €

Egyéb: cca. 100 €


Havi szinten cca. 1500 €-t költök el, a maradékot megtakarítási számlára rakom.


Ha ketten vagytok, és mindketten kerestek, akkor félre rakhatsz 1000 €-t. De ha csak te dolgozol, a párod nem, akkor már jóval nehezebb a helyzet. De ha mindketten kerestek 1400-2000 között, akkor már bőven félre tudtok tenni 1000-t.

2012. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez azért függ attól is, hogy hova készülsz. Relative kisebb városban, kisebb igényekkel, a fent említett 550 eurós albinál olcsóbbat is ki lehet fogni, ha ezt felezed, akkor mondjuk legyen 200 euró egy hónap, plusz rezsi, plusz bérlet a tömegközlekedésre (autót egy darabig nem vinnék ki), így szerintem 800-1000 euróból lazán ki lehet jönni havi szinten.

Viszont! Miért ne vágnál bele? Megpróbálod, ha nem sikerül még mindig hazajöhetsz!

2012. júl. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sőt, ha legális munkavállalóként vagy ott, akkor még a szállásért sem kell fizetni!
2012. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az mit jelent, hogy nem kell fizetnem a szállásért? amúgy meg azért hezitálok mert egy nyugdíjjas állásom lehetne ez ami van de egyszerűen kevés a pénz és nagyon ellustultam
2012. júl. 30. 18:56
 5/6 anonim válasza:
A legális munkahelyek egyik ismérve, hogy a munkaadó gondoskodik szállásról, amiért esetleg egy jelképes összeget kér el. Sőt némelyik még napi egyszeri étkezést is biztosít max. 100 euróig, de ez sem jellemző. 50-60 euró lehet a kaja.
2012. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem. amiről én kaptam ajánlatot az 80E/hét hamburgban
2012. aug. 12. 01:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!