Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi az a minimum összeg,...

Mennyi az a minimum összeg, amiből már nekiindulhatnék az önálló életnek?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy tudjam fizetni a számlákat, albérletet, legyen pénzem kajára, és azért 2-3 havonta egy-egy ruhadarabot is vehessek magamnak?

2012. júl. 5. 17:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Örülj amig a szüleidnél bírsz lakni, és szorgalmasan rakosgasd össze a pénzt egy saját kislakásra!


Én tavaly vettem meg életem első garzonját 30 évesen

HITEL NÉLKÜL! 18 négyzetméter 3,7 millió volt Bp-n.


300 at alkudtam. Mindezt totál önerőből!

2012. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

De hol veszel te KP-ra lakást istenem , ha nincsenek teli a szüleid készpénzzel egy fiatal hogy vegyen?

Csak hitelből tud nem? Te nagyon okos.

2012. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

mindenben magamat akarom ellátni, és nem akarom, hogy a szüleim bármennyit is beleadjanak a lakásba.

Természetesen ezek pedig csak tervek és álmok, mert szeptemberben töltöm be a 16-ot még csak.:)

Csak szeretném úgy tervezni a jövőmet, hogy tisztában legyek ezzel, pl. ha elmegyek dolgozni majd később, akkor a fizetésem mennyi részét tegyem mindenképpen félre, meg ilyen apróságok....

Amúgy nem élek messze Pesttől, mert nagyjából Békásmegyer mellett lakom.

2012. júl. 6. 17:09
 14/15 anonim ***** válasza:
31%

"De hol veszel te KP-ra lakást istenem , ha nincsenek teli a szüleid készpénzzel egy fiatal hogy vegyen?

Csak hitelből tud nem? Te nagyon okos."


Nem igaz! Én minden szülői segítség nélkül vettem készpénzért egy budapesti 8,5 milliós ingatlant. A titok annyi volt, hogy külföldön vállaltam munkát(olyan helyen voltam, ahol semmire nem költöttem, mert szállást és étkezést is biztosították.), és 28 éves koromra lett egy tehermentes lakásom.

2012. júl. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem igaz! Én minden szülői segítség nélkül vettem készpénzért egy budapesti 8,5 milliós ingatlant. A titok annyi volt, hogy külföldön vállaltam munkát(olyan helyen voltam, ahol semmire nem költöttem, mert szállást és étkezést is biztosították.), és 28 éves koromra lett egy tehermentes lakásom."


Gratulálok de azért te is elismered remélem , hogy ehhez nagy adag szerencse is kellett és nem ez a túlnyomó eset.

2012. júl. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!