Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet bébiszitter állást...

Hol lehet bébiszitter állást keresni?

Figyelt kérdés
Egész nyáron itthon vagyok, szeretnék vigyázni gyerekekre, erre megfelelő oldalt hol találok? Már kerestem, de sajnos semmi értelmes oldalt nem találtam. (Bp)
2012. jún. 26. 13:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a 800 ft-os órabér is hajmeresztő. Nálunk 12 e Ft egy heti kézművestábor, napi 4 étkezéssel. Szakképzett pedagógusok csinálnak fejlesztő foglalkozásokat. Ehhez képest egy diáklány meg napi 6400 Ft-ot akarna azért, hogy vigyázzon a gyerekre, amíg dolgozom?
2012. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A tábort ne keverjük össze a bébiszitterekkel,ugyanis a tábor nem megy házhoz,nem rugalmas az időbeosztása,és nem alkalmazkodik hozzád hanem x időtől yig tart.

Aki nem tudja elhelyezni a gyereket nyárra,vagy akár év közben,az jól járt még a 800 ftos óradíjjal is,ugyanis elmondom neked,"hivatásos" bébiszittyók csak ennél drágábban dolgoznak.

2012. júl. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!