Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet bébiszitter állást...

Hol lehet bébiszitter állást keresni?

Figyelt kérdés
Egész nyáron itthon vagyok, szeretnék vigyázni gyerekekre, erre megfelelő oldalt hol találok? Már kerestem, de sajnos semmi értelmes oldalt nem találtam. (Bp)
2012. jún. 26. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Pont itt..
2012. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Adj fel hirdetést apródon, jófogáson!

Szólj a rokonoknak, barátoknak, hogy hintsék el a munkatársaik közt.

Legyél korrekt, vállalj hajnali kezdést!

Ha 800ft/óra alá mész akkor tuti lesz.

2012. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék ebből meggazdagodni tehát az árral nem lesz baj, de az a probléma, hogy azért vagyok itthon mert hugomnak szünete van és én vigyázok rá, így nem tudnék házhoz menni. :(
2012. jún. 26. 13:15
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Akkor te vagy az aki az én kérdésemre válaszolt?

Ott volt egy Budapesti hölgy is. Írj neki!

2012. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok :) onnan jött az ötlet :)
2012. jún. 26. 13:18
 6/12 anonim válasza:
6%
Hát nem a családi kapcsolatok kategóriában, de ne aggódj, jelentettem a kérdésed.
2012. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem itt akartam, nyílván kissebb önéletrajzol írtam volna kedves pihent agyú :)
2012. jún. 26. 13:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is ezt csinálom, igaz én egyetem mellett lassan egy éve. Sajnos az nem jó pont, hogy nem tudsz házhoz menni, de adhatnál fel hirdetést, amiben leírod, hogy ki vagy és azt is hogy a tesóddal vagy otthon, aki xy éves, hátha valakinek van korabeli gyereke és úgy gondolja, hogy még jó társaság is lenne neki. Én expresszen hirdettem.

Ill a szülők, ismerősök munkatársai, barátai között is el kell hinteni. A nyári elhelyezés sokaknak gond.

Mindig azt kell mondani, hogy az ár egyéni megegyezés kérdése, hagyd, hogy a szülők mondják meg mennyit tudnak fizetni, nekem ez mindig bejött. Budapesten 800-at elkérnek egy óráért, pl én is, de hosszú távú munkákat, főleg, ami egész napos 500-ért is megcsinálok. Ha olcsón vállalod lesz munka.

2012. jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) megpróbálok valahol regisztrálni :)
2012. jún. 26. 13:27
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bemehetnél a közeli óvodákba szórólapot kitenni. Persze ehhez kell a vezető engedélye.
2012. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!