Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik országba lenne érdemes...

Melyik országba lenne érdemes ideiglenesen kimenni, hogy a lehető legjövedelmezőbb legyen?

Figyelt kérdés

A barátommal külföldre szeretnénk menni, 2-3 évre dolgozni, csak nagyon vacillálunk a lehetőségek között. Nekem diplomám lesz hamarosan az üzleti szférában, viszont nem szépítem csapnivaló az angol nyelvtudásom szóban. Nehezen nyökögök pár dolgot, írni legalább tudok. Nem is álom állásra gondoltam, hanem valami alja munkára magamnak. A barátomnak már jobb képességei vannak. Nagyon jó az angolja, tud gépírni, jó a fizikuma, és udvarias nyugodt ember. Az angollal úgy vagyok, hogy hol máshol tudnám megtanulni a beszédet ha nem ott? Szerintetek hol lenne érdemes dolgozni?


Anglia

Írország

Skócia

???

???

Valakinek ötlet? USA költséges lenne, nem érné meg gondolom, bár a fene se tudja. Ausztráliáról semmit se tudok, de elrettent egy kicsit, hogy a világ végén van. Gondolkodtunk még azon, hogy Sopronba megyünk, vagy a környékére, és átjárunk Ausztriába valami gyári munkára, bár akkor nagyon gyakorolni kellene a nyelvet oda is.


Taplók véleményére nem vagyok kíváncsi, az angol nyelvtudásom a jelenlegi állapot, mire kijutok, lehet sokkal jobban fog menni.


21/N és 21/F


2012. jún. 11. 23:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!