Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit vonnak le jelenleg...

Mennyit vonnak le jelenleg egy 4 órás dolgozó béréből?

Figyelt kérdés
Mennyit vonnak le pontosan egy részmunkaidőben dolgozó (4órás) dolgozó béréből? Mennyi a havi munkaidő keret ebben az esetben? Nem találtam erről pontos adatokat sajnos:S
2012. jún. 6. 10:49
 1/3 A kérdező kommentje:
1 hónapja vagyok ennél a cégnél, a főnököm szerint már bőven túlteljesítettem a havi munkaidőkeretet, sőt már majdnem 2 hónapnak megfelelő időt ledolgoztam. Én úgy tudom, de nem vagyok biztos, hogy 4órásnál a havi munkaidőkeret 80óra (????). A szerződésben 63000Ft bruttó van megállapítva. 16000Ft-ot vonnának le????:O Ráadásul nem úgy van, hogy amennyit ledolgoztam annak megfelelően kell kifizetni???? És majd amennyit dolgoztam a másik hónapban majd annak megfelelően azt? :O Bocsánat a sok kérdésért és nagyon köszönöm annak aki elolvasta.
2012. jún. 6. 10:53
 2/3 anonim ***** válasza:

Százalékos arányban ugyanúgy vonnak, mit a teljes munkaidős béréből.

Ezen az oldalon pontosan kiszámolja neked: nettober.com

A munkaidőkerettel kapcsolatban pedig látni kellene a munkaszerződésed, hogy pontosan mi van benne.

2012. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy mennyi a bruttó bér, és hogy 4 órásba dolgozom :( Köszönöm szépen a választ és a linket is :)
2012. jún. 6. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!