Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetséges-e, hogy állást...

Lehetséges-e, hogy állást kapjak a győri Audi-nál anélkül, hogy Győri, illetve Győr környéki lakos lennék?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék bekerülni az Audihoz. Győrtől viszonylag nagy távolságra lakom, de hajlandó lennék egy jó állás érdekében naponta akár 1 órát is autózni.

Mivel családos vagyok, nem szívesen költöznék albérletbe. Egyébként is; szerintem ez csak begyöpösödött magyar felfogás, hogy aki messze lakik a munkahelyétől, az biztosan nem tud bejárni...



2012. máj. 31. 14:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Milyen pozícióra?
2012. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Technikai vizsgálatok team
2012. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

LOL!

3 hete kapok egy ilyen választ(amit egyébként már több alkalommal kaptam, de most már érdekelt, hogy mi is van "mögötte"):


"Tisztelt Pályázó!


Köszönjük a (13....) ........ munkakörre benyújtott pályázatát és érdeklődését vállalatunk iránt.


Pályázata pozitív benyomásokat keltett bennünk, így továbbításra került a szakterületileg illetékes referens részére. A pályázata elbírálása után felvesszük Önnel a kapcsolatot.


További szíves türelmét kérjük"


Tehát pozitív "benyomásokat" keltettem bennük...ezek szerint nem is egyet, bár a mondat egy kicsit magyartalanra sikerült, de ez legyen a legkevesebb...


Gondolom illett volna már jelentkezi ennyi idő elteltével, így felhívtam őket telefonon. Az illetékes referens hölgy segítőkész volt kereste a "rendszerükben" a pályázatomat.

Sehol nem találta....

Ez talán egy bizonyíték arra, hogy a beérkező online pályázatok a beérkezés pillanatában megsemmisülnek, és kapsz rá egy "random", rendszer által generált üzenetet...

Mondjuk 95% elutasítás és 5% pozitív....de, hogy a pályázatodat akár pozitív akár negatív választ "dob a gép" ki(azaz valós létező személy) látja arra lenne tippem!

Az Audi ismét bizonyított... asszem elég is volt a "pályázgatósdiból" 1,5 év alatt (kb 50-60 pályázat) egyetlen valós személy sem hívott vissza tőlük telefonon egy szaros interjú miatt.

Akárhány pozitív választ "generááát a gííííp"...pedig csak és kizárólag olyan pozíciókra adtam be a pályázataimat amik relevánsak a végzettségemhez és a kiírás többi kritériumának is megfelelek akár nyelvtudás akár egyéb tekintetben.... És még a végzettségem se pék vagy "gombkötő", mert aztán ilyenekről is lehet hallani az Audiból bőven...

Nah továbbá nem foglalkozok velük az tuti...

2012. jún. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!