Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Átvertek! Németoszrági munkát...

Adilari kérdése:

Átvertek! Németoszrági munkát ígértek Fehér Szilvia névre kellett fizetni! Valaki aki így járt velük?

Figyelt kérdés
Németországi munkát ígértek szak és segédmunkában!Nagyon valósághűnek tűnt minden és szerintem nem csak nekem!Munkabiztosításra kértek pénzt 6000ft-ot én sajnos beleestem a csapdájukba.Fehér Szilvia névre kellett utalni egy erstés számlaszámra!Én nem hagyom ennyiben!Föl fogom jelenteni ,de ide azért írok hátha ráakad még valaki olyan erre aki így járt velük hogy többen legyünk!Ha valaki van ilyen jelentkezzen és garantáltan vissza fogjuk kapni a pénzünket hiszen itt üzletszerű csalásról van szó!

2012. máj. 31. 14:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg szégyelld magad..fizetsz a munkáért? Röhejes!! Nagyon finoman fogalmaztam..megérdemelted. sorry..de erre nem lehet mást reagálni.
2012. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szerintem meg te szégyeld magad!Röhejes és szánalmas vagy!
2012. jún. 2. 07:16
 13/16 Adriennxxxxxx válasza:

Szia!


Én meg tegnap találtam csomagolási munkát azt mondta az úr hogy otthon végezhető munka,kiszállítással,azt mondja megadja a könyvelője bankszámlaszámát ami szintén erstés és meglepő módon szintén Fehér Szilvia , hogy arra utaljak pénzt és küldik majd a csomagot majd elkezdhetek dolgozni. Elég gyanús volt nekem beírtam a google keresőbe és lám itt vagyok. Azóta találtam már hirdetést feladva hogy ne dőljenek be nekik borítékolást is ajánlanak.Túl sok az egyezés, ezért szinte biztos hogy ugyanazokról a csalókról van szó, bár én elővigyázatos voltam és nem utaltam ezért ez nem derült ki, de azt hiszem egyértelmű a dolog.Akár be is dőlhettem volna az ajánlatnak, 2000 Ft nem nagy pénz de bosszantó ha átvernek. Sajnálom hogy így jártál, remélem sikerül majd igazságot szolgáltatni. Utolsó dolog hogy valakitől ilyen módon,munkát ígérve pénzt csalnak ki.

2012. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát ez nem semmi!Még van pofája tovább csinálni???Nem térek magamhoz!Mindegy!!Hamarosan keresni fogják mert férjem följelentette!!!!
2012. jún. 13. 06:25
 15/16 A kérdező kommentje:
Légyszíves küld el nekem a mailcímét üzenetben amire írtál neki!!!
2012. jún. 13. 06:57
 16/16 Tóth Beatrix Réka válasza:
Engem is átvertek! Későn néztem szét :( ! sikerült valamire jutnotok már a rendőrséggel?
2012. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!