Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Átvertek! Németoszrági munkát...

Adilari kérdése:

Átvertek! Németoszrági munkát ígértek Fehér Szilvia névre kellett fizetni! Valaki aki így járt velük?

Figyelt kérdés
Németországi munkát ígértek szak és segédmunkában!Nagyon valósághűnek tűnt minden és szerintem nem csak nekem!Munkabiztosításra kértek pénzt 6000ft-ot én sajnos beleestem a csapdájukba.Fehér Szilvia névre kellett utalni egy erstés számlaszámra!Én nem hagyom ennyiben!Föl fogom jelenteni ,de ide azért írok hátha ráakad még valaki olyan erre aki így járt velük hogy többen legyünk!Ha valaki van ilyen jelentkezzen és garantáltan vissza fogjuk kapni a pénzünket hiszen itt üzletszerű csalásról van szó!

2012. máj. 31. 14:26
1 2
 1/16 tetro ***** válasza:
100%

Soha semmilyen munkaadónak nem utalunk előre pénzt...

Jelentsd fel.

2012. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt teszem csak hátha van még valaki aki jelentkezik!
2012. máj. 31. 14:56
 3/16 anonim válasza:
mi volt az utalás tárgya egyébként?
2012. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
munkabiztosítás......
2012. máj. 31. 20:39
 5/16 anonim ***** válasza:
nem itt kell társakat keresned! A rendőrség megtalál mindenkit, amikor megnézik a Szilvia bankszámlaforgalmát. Ott lesz mindenkinek az utalása, akit átvertek. Ne bonyolítsd, irány a rendőrség!
2012. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 1. 05:54
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Közérdekű felhívás minden magyar munkakereső részére:


Az Európai Unión belül (az uniós országok listája megtalálható a következő linken: [link] nem lehet munkaközvetítésért pénzt kérni a munkavállalótól.

Amennyiben valaki mégis ezt teszi, az csaló.

Amennyiben valaki mégis fizet munkaközvetítésért, az kap egy IJ kártyát.

Amíg a magyar munkakeresők ennyire naivak, addig a csalók köszönik szépen, jól megélnek tevékenységükből.


Közérdekű felhívást olvastak.

2012. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó !!Nem véleményt kértem hanem hogy van e olyan akit még átvertek???
2012. jún. 1. 11:50
 9/16 tetro ***** válasza:
Kedves, az hogy itt találj olyat, akit szintén átvertek, az esélye kb nulla. Menj és tegyél feljelentést. És az utolsó válaszoló egyébként nem véleményt mondott, hanem tényeket...
2012. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest 2 embert már találtam itt,4-et az aprodon,1,et a külföldimagyarok.hu-n......
2012. jún. 1. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!