Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy jó forex,...

Mennyit keres egy jó forex, tőzsde trader?

Figyelt kérdés
Éves szinten kb hány %-ot? Olyanra gondolok aki nyerő és ebből él.

2012. máj. 31. 02:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ja és még itt hozzáteszem hogy 10% kockázatot soha ne állítsatok be egy trade-re, csak példának írtam.

Vagy esetleg akkor ha már vérprofik vagytok:)

2012. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
33%

A forexen olyan brutális a likviditás a fontosabb devizakereszteknél, hogy a több millió dolláros kötések is úgy teljesülnek, ahogy azt a kereskedő betervezi.


Ha valaki tisztában van a kamatos kamat fogalmával, és képes józan ésszel gondolkodni, akkor a havi 8-10% stabil nyereség tényével nem tud egyetérteni.


Warren Buffett, aki értékalapú befektetéseket végzett, ő évi 20-30% körül tudott teljesíteni, és már rá is istenként tekintenek. Az ő 200 mrd dolláros cége már küzd a méretből adódó korlátokkal.


Ő ott van a Forbes listáján...az előbb említett "havi 8-10%-os" trédert valahogy nem találtam...

2012. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Ha valaki tisztában van a kamatos kamat fogalmával..."


Kamatos kamatról beszélni a kereskedéssel kapcsolatban ökörség. Egyrészt hol itt kamat? Másrészt aki a teljes nyereséget visszaforgatja, annak fogalma sincs a kockázatkezelésről.

2012. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Kamatos kamatról beszélni a kereskedéssel kapcsolatban ökörség. Egyrészt hol itt kamat? Másrészt aki a teljes nyereséget visszaforgatja, annak fogalma sincs a kockázatkezelésről."


Természetesen nem ökörség: kamatos kamatot mint matematikai fogalmat használtam. Jelen esetben a visszaforgatott tőkére és hozamra kell érteni.

Ha valaki havi 8-10%-ot elér, azt kell értenünk alatta, hogy ezt az átlagos értéket stabilan teljesíti, mert ha nem, akkor az nem havi 8-10%, hanem kevesebb.


Havi 2%-ot, ami évi kb. 26% lehet, már reáisnak tartok.

2012. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy írtam is havi 8-10%-ot addig lehet termelni ameddig a broker által biztosított tőkeáttét engedi, mert ahogy a havi 8-10%-okkal gyűlik valakinek folyamatosan a pénze, egyszer csak azt veszi észre ugyanakkora árfolyamingadozással mint eddig már nem tud %-ban kifejezve annyi pénz keresni mint azelőtt.

Bizony emiatt is van bajban Warren Buffett vagy a hedge fund manager-ek, akik 100 milliárd dollárnak akarják megtermelni havonta a 10%-át.

Arra már nem biztos hogy könnyű vevőt találni:)

2012. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Forextoptrader válasza:

Sziasztok!

Szerintem meg tanuljatok meg profin kereskedni a piacon,és rá fogtok jönni, hogy annyira pofátlanul sok pénzt lehet keresni amit már senki nem fog ide be írogatni nektek üdv!


NO LIMIT!!!!

2012. dec. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A tőkeáttétnek semmi köze a tőkédhez. Ez hülyeség. Ez akkor kell, ha az egész tőkédet marginként akarod használni. Szóval ezután picit olvass utána mert hülyeségeket beszélsz.

A másik. Egy idő után a legfontosabbá a diverzifikáció válik. Ezért lesz egy kereskedési tőkéd, amivel forexezel, és ha sokat kerestél azt átteszed máshova. Nagyjából mindig ugyanakkora számlával fogsz kereskedni. Ezért dől meg a gyors milliárdossá válás teóriája.

Lehet, hogy sok milliód lesz majd ingatlanokban, ami csak x%-ot (kevesebbet, mint a forex), de így is jó, mert több lábon állsz.

Lehet majd porfóliód, ami biztosan hoz, de kevesebbet. A lehetőségek korlátlanok.

2013. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
A mostani tozsdeversenyen az elso helyezett 1 honsp alatt 200% folott teljesitett... mivel en meg benacska vagyok nekem 51-81% KOZOTT van
2014. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Attól függ, hogyan "dolgozol". Otthon 100-200 ezer forinttal, vagy egy brókercégnél milliókkal és jutalékot kapsz. Egyébként, ha jó vagy benne nincsennek határok. Százalékban nehéz gondolkodni. Ez is attól függ mennyi pénzzel kereskedsz. Ha van több milliárdod akkor 1% is elég lesz neked, hogy nagyot kaszálj (persze akinek több milliárdja van, annak nem elég az 1%...csak egy példa volt)
2014. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!