Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyáron egy diák pénz szeretne...

Nyáron egy diák pénz szeretne keresni, de mégis hogyan? Többi lent

Figyelt kérdés
16 éves diáklány vagyok, dolgozni szeretnék nyáron de eddig még nem találtam semmit, bejelentkeztem több diákmunka szövetkezetbe, de semmit nem találtam. és ha most nem találok szerintem nyáron sem lesz semmi, ismerősöket végigkérdezgettem de sehol semmi.. valakinek nincs valami jó ötlete? fontos lenne..
2012. máj. 24. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Vársz.

Amugy 8 óra álldigálást birnád? Nem olyan egyszerů ám.

2012. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És a diákszövetkezetek egyike sem tudott semmit sem ajánlani?
2012. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem szeretnék egész nyáron dolgozni, 6-7 hetet addig meg remélem bírnám a napi 8 óra álldogálást,

nem tudott sajnos, mindenhova 18 éven felülit keresnek..

2012. máj. 24. 20:31
 4/5 anonim válasza:
100%
én is így voltam ennyi idősen, nem volt semmi :/ utána lett egy két plázás meló 2hét konzervgyár, meg 1 nap műanyag gyár 12órában, poton pénzért! A konzergyár jó volt
2012. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem akarlak elkeseríteni,de sajnos ebben az országban kis túlzással semmi nincs.Emberek százezreinek nincs mit csinálni:(
2012. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!