Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi számít manapság jó állásnak?

Linsy kérdése:

Mi számít manapság jó állásnak?

Figyelt kérdés

2012. máj. 20. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én felfogásomban jó állás az, ahová örömmel megyek be dolgozni, szeretem csinálni, csípem a kollégákat.. Emellett persze keressek annyit, hogy ne hónapról hónapra kellejen élnem, hanem legyenek megtakarításaim.


Nálam még csak a leírtak első része valósult meg, sajnos a fizetésen lenne mit javítani :) De nem hiszem, hogy feladnám egy olyan állásért, ahol jobban fizetnek, viszont utálok bejárni.

2012. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell attól rettegned, hogy bármikor elküldhetnek a munkahelyedről és nem kell dilemmáznod, hogy a számlát fizesd be vagy ennivalót vegyél a fizetésedből, akkor mondhatod, hogy jó állásod van.
2012. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha lehet a munkád mellett magánéleted, jó a munkatársakkal a kapcsolat, rendesen megfizetnek, nem túlélésért robotolsz, és ha akarod, akkor van lehetőség továbbképzésre, előrelépésre. És persze biztos munkahely.
2012. máj. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó állás, amiben megtalálod a számításaid. Amitől azt kapod, amit szeretnél - ez lehet jó munkahelyi légkör, jó fizetés, kevés munka, kis felelősség vagy épp nagy felelősség.
2012. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mint az enyém. nem keresek sokat, de megélek belőle, állandó reggeles, bár sosem dolgozom ki a 8 órát, fél 7re megyek és dél-1 körül már itthon vagyok. a kollégáim nagyon jó fejek (bár napi 1-1,5 órát töltök velük), a főnök nincs a seggemben, napi 15 perc basz.ogatást kell elviselnem. és nagyon szeretem csinálni.
2012. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság ha nem éhbérért dolgoztatnak ÉS még szereted is csinálni, az nem hogy jó állás, hanem már luxus. Lassan már az is nagy szó, ha egyáltalán van állásod, nem hogy még rendesen meg is fizessenek meg élvezd is.
2012. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!