Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Voltál már ugy hogy azt...

Voltál már ugy hogy azt mondtad nem birod tovább és felmondasz a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt, 1 hétig voltam ott.
2012. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és olyan is volt hogy csak mérgedbe mondtad?
2012. máj. 12. 09:42
 3/10 SzilKa ***** válasza:
Voltam, többször is. Fel is mondtam, nem bántam meg.
2012. máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen volt, méghozzá azonnal. Nem bántam meg,mert nem érdemes kínlódni, ha rosszul érzem magam valahol.

Ehhez a döntéshez a mai viszonyok között, kell egy erős háttér, aki besegít addig amíg nincs új munkahely.

2012. máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, persze hogy mérgemben mondtam, de én azt mondom mérgemben is amit amúgy is kimondanék és komolyan gondolom, nem szívom vissza.
2012. máj. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Volt. Egy gyár. Állandóan szidtuk, a vesztét kívántuk, mindenki naponta fel akart mondani.

Aztán becsődölt a cég, és többezer ember került az utcára. Azóta FB-on alakult egy csoport, ahol a volt kollégák együtt nosztalgiáznak. Utólag megszépültek azok a napok, és hiányoznak a munkatársak is. Arról nem is beszélve, hogy mindenki munkanélküli lett.

(Elcoteq-Pécs)

2012. máj. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 2 hetet se bírtam egy cégvezető öregasszony titkárnőjeként. Értelmi feladatot nem sokat kaptam, ahhoz pedig nem volt tehetségem, hogy kitaláljam a klímaxos agyában lévő gondolatokat, így mikor elkezdett hisztizni, hogy amiért nem a konyhában nyomtam a tejszínhabot a kávéjára, hanem az asztalán (hogy ne essen össze idő előtt), akkor másnap már nem mentem be, postán kértem ki tőlük a papírjaimat, egyszer aláírni mentem még be a munkaügyre, amúgy ennyi volt.

Én inkább agyondolgozom magam rabszolgaként ugyanannyi minimálbérért, de ne nézzenek már hülyének...

2012. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt már párszor.

De még egyszer se hagytam ott.

Dolgoztam már olyan helyen is ahol naponta cserélődtek az emberek. Láttam olyat hogy jött valaki dolgozni, és fél óra múlva ment is haza hogy ő nem bírja :)

2012. máj. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt.

Mivel a kollégáimat már nem bírtam elviselni, pech volt,mert a főnök meghallotta..behívott az irodába, azt hittem kirúg, de végülis azt mondta, hogy menjek el 1 hétre szabira, hogy gondolkodjam, de ő nem szívesen válna meg tőlem...végül nem hagytam ott.

2012. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első pár hónapban voltak ilyen hangulataim, kellett egy kis idő, amíg megszoktam a kötöttséget, hogy minden reggel oda kell menni, és csak délben jöhetek el. De aztán összebarátkoztam a többiekkel az irodában, és így már egész gyorsan elszalad a délelőtt.
2012. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!