Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthoni munka beteg kisgyerekk...

Otthoni munka beteg kisgyerekkel. Teljesen reménytelen?

Figyelt kérdés
Down-szindrómás kislányommal vagyok itthon,nagyon nehezen élünk. Folyton bújom az internetet,de reménytelennek látom hogy találjal valami itthoni munkát.Nem vágyom sokra..havi 20-30 ezer forint is sokat jelentene nekünk,egy kicsivel könnyebb megélhetést.Van esélyem?
2012. ápr. 30. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélsz nyelveket? Van olyan középiskolai tárgy, készség, amihez értesz egy kicsit? Korrepetálásból, tanításból élek én magam is egyetem mellett. És ekkor úgy osztod be az időt, ahogy neked (is) kényelmes!
2012. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, ja, attól függ hol laksz. Én felsőfokú szinten beszélek angolul, ezer hirdetést kitettem már, de senki sem hív, hogy tanulna angolul.
2012. máj. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most már "kitanult" grafikus vagyok itthonról gyerekkel, de régebben suli mellett keresztszemes mintákat terveztem, faldekorációkat festettem, szőttem szőnyeget, fűztem gyöngyöt, rajzoltam képeslapot... mikor mi adódott. Ha van kézügyességed, ilyen téren is körülnézhetsz. Ha jól tudom, léteznek alkotói portálok (vagy vatera és társai), ahol mindenféle kézműves dolgot lehet árulni - bár ez sosem fix pénz.
2012. máj. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

vatera/teszvesz vállalkozz - ehhez azonban kezdőtőke kell


vagy tanulj könyvelőnek/tanulj nyelveket és fordíts/tanulj programozást ilyesmiket lehet otthon is végezni

2012. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vannak internetes munkák is, ha tőke nélkül csinálod nem sokat ér, viszont tudok olyat is ahol csak gépelni kell nem kell tőke, valóban fizet, csak nagyon keveset....ha szükséged van rá segítek
2012. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tanulj könyvelőnek?

Na, ezt nem javaslom. 2 év a tanfolyam, utána 3 év leigazolt szakmai gyakorlat kell, amit szinte lehetetlen megszerezni. Minden könyvelőiroda gyakorlott kontírozót keres, vagy max, ingyen dolgozhatsz nekik. Csak utána kezdhetsz egyedül könyvelni otthon. Tehát a legjobb esetben is 5 év. Gondolom most szeretnél munkát.

2012. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!