Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Idén végzek egy szakképzőben, ha meglesz a szakmám, akkor be kell jelentkeznem a munkaügyi hivatalba ugye. 21 éves vagyok. Nem szeretnék ebben a szakmában dolgozni tovább szeretnék tanulni. Egyelőre az a tervem, hogy estin vagy levelezőn szerzek érettségit utána pedig szeretnék menni a felsőoktatásba, ha van rá lehetőség/esély. A kérdésem az lenne, hogy ha én júniusban bejelentem magam a munkaügyi hivatalban, akkor ők onnan egyből ki fognak közvetíteni dolgozni? Úgy tudom, hogy most már bárkit kitesznek utcaseprőnek stb... Én ezt nem szeretném. Valaki segítene, hogy mégis mennyi idő, míg kiközvetítenek valahová? Ha nem akarok menni, ahová küldenek, akkor gondolom megvonják a pénzt is... Pedig hát én nagyon nem szeretnék utcát seperni és a szakmámban sem szeretnék dolgozni. Az őket érdekli esetleg, hogy én beiratkozom egy esti iskolába vagy levelezőn képzem magam?
2012. ápr. 24. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
kb 1-3 hónap várakozás után sorra kerülsz.
2012. ápr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az nem túl sok idő. :( Ha nem akarom, akkor mi a helyzet?
2012. ápr. 24. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!