Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lidl beszerzési asszisztens....

Maycsok kérdése:

Lidl beszerzési asszisztens. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelentkeztem a Lidl-hez beszerzési asszisztensnek, azonban olyan dolgokról hallottam, hogy ha esetleg felvételt nyernék, kezdetben egy külföldi diszkontáruházban kell napi 10-12 órákat lehúzni árufeltöltő- pénztárosként. Ez náluk minden megpályázott pozíció esetében így működik? Mennyi ideig tart a külföldi szakasz?


Továbbá azt is olvastam, hogy a Lidl néhány év elteltével szemrebbenés nélkül megvállik az immáron több alkalommal előléptetett, jól teljesítő munkavállalóktól, és inkább fiatalabbakat alkalmaz, mert a tapasztalt munkaerő túlságosan "drágává" válik a cég számára.


Bizonytalan vagyok a céggel kapcsolatban, nem tudom, hogy hosszútávon mennyire érné meg a napi 10-12 órás irodai munka ilyen feltételek mellett.


Minden hasznos tippet / véleményt előre köszönök!



2012. febr. 24. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is örülj neki, hogy van hol dolgoznod.

Másodszor örülj annak, hogy bekerülhetsz egy ilyen profi csapatba. Nagyon sok tapasztalatot profitálhatsz belőle. Ha befutsz egy karriert, az utána nagyon jól mutat az önéletrajzodban. Ha egyszer belejössz, egy tesco szintű kaotikus katyvaszban meg is bolondulsz.

Harmadszor a vezetőket azért cserélgetik viszonylag sűrűn, hogy ne tudjanak "lemelegedni". Ha nem cserélnék az embereket, előbb utóbb kialakulna a mutyi, főleg itt Magyarországon.


A LIDL egy mérnöki pontossággal működő, óriási szellemi energiával kifejlesztett gépezet, amibe öröm részt venni, ha az embernek erre van igénye, és ezt tudja értékelni. A tescoba még vásárolni sem szívesen megyek, mert nem bírom elviselni, hogy folyton át akarnak b*szni, megváratnak, senki nem tudja mi hol van, van-e egyáltalán... nem sorolom. Egy alja fos cég.


Amúgy nem vagyok LIDL alkalmazott, nem is voltam, nem is leszek. Viszont meg vannak a magam információ forrásai. :)

2012. márc. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kicsi Richárd válasza:
Kevered a szezont a fazonnal. Amiről te írsz az egy vezetői pozíció, bár én úgy tudom, hogy ott sem feltétel a külföldi betanulás. Asszisztensi pozícióban 8 órát dolgoztat a Lidl (ha esetenként többet is, legalább kifizeti a túlórákat) és az irodai alkalmazottaknál a fluktuáció is átlag alatti.
2012. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!