Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Idén nyáron fogok dolgozni...

Idén nyáron fogok dolgozni egy sport táborban. Reggel 8-tól 16:00ig. Minimálbér 20%-a? Az mennyi?

Figyelt kérdés

A fizetésemre azt mondta a hölgy: "A törvény által előírt kötelező összegnél többet, cafeteriával kiegészítve fizetünk." Ez után pontosítást kértem. Erre azt írta, hogy fizetik az útiköltségem,és a minimálbér 20%-át.

Szóval a kérdés, hogy mennyit jelent nekem ez a minimálbér 20%-a? Jelenleg főiskolán tanulok, érettségivel rendelkezem(Nem tudom az összeg meg állapításánál ebben az esetben számít-e). A fizetést remélem hetente érti?! Milyen járulékokat fognak tőlem levonni? 2 hónapig tervezek ebben a táborban dolgozni.

Köszönöm leendő értékes válaszokat! :)



2012. ápr. 19. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A munkaszerződésben pontosan rögzíteni kell hogy mit,hol,mennyiért fogsz csinálni. A min.bér jelenleg 93.000Ft/hó.Ettől kevesebbet nem lehet fizetni napi 8 órás munka esetén. Ha a cafeteriát a minbér 20%-ára értette akkor az 18.600Ft/hó. A munkába járás költségét kormányrendelet szabályozza: közig.határon kívüli munkavállalóknak az utiktg. min. 86 %-át kötelesek téríteni. A bruttó bérből 16% Szja + 18,5% nyugd.és eü-járulék kerül levonásra.Tehát nettó 60.916Ft/hó jelenleg a minbér.
2012. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18600 Ft/ Hó ???? Hát az semmi...Ez biztos? :O
2012. ápr. 19. 23:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a többit természetben kapod (szállás + ellátás a tábor ideje alatt).
2012. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ennyit adnak valóban végre kinyögte az intéző csaj is. Ennyiért szamárság lenne elvállalni.
2012. ápr. 22. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!