Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 34-36 évnyi munka után az...

34-36 évnyi munka után az ember mennyi nyugdijat kap? A minimálbér összeget minimum megadják nem? (ennyi év után) Van egy olyan ismerősöm, aki 40 év után megkap 90e-t, akokr 34-36 év után megadják a minimum minimálbér szintű nyugdijat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 15:04
 1/4 A kérdező kommentje:
és 35-37 ? :)
2012. márc. 31. 15:07
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi volt a kereset.

Nekem 42 év után adtak 59 ezer forintot, mert sokáig nagyon alacsony pénzzel 4 órás melóm volt bejelentve.

2012. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Mondjuk rendes 8 órás munkával minimálbéren, ennyi év után amit leirtam, ennyit amit leirtam, megkap az ember nem??? (a minimálbért, ami most 60e vmennyi, ennyi minimum kell a létszükséglethez)
2012. márc. 31. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit kerestél, vagyis mennyit fizettél be az államkasszába ameddig dolgoztál. A minimálbéren 8 órát egész életében végigdolgozó, kevesebb nyugdíjat kap, mint teszem azt egy mérnök, mert előbbi alig fizetett, míg utóbbi jól keresett amiből többet tudtak levonni.
2012. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!