Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunka, de hol? Mekibe...

Diákmunka, de hol? Mekibe milyen esélyeim lennének?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és nyáron szeretnék dolgozni. Eddig megpályáztam már egy állást, de onnan elutasítottak, mivel nincs nyelvvizsgám. A másik lehetőség az lett volna, hogy megyek CBA-ba, de most az se jött össze. Maradt a meki. Van protekcióm, tehát be tudnak ajánlani, viszont ezt csak végső megoldásként szeretném. Rengeteg állás ajánlatot végignéztem már, de mindegyik 18 éven fölülieknek van meghirdetve. Valaki valami diákszövetkezetet tud ajánlani, ahol foglalkoztatnának engem is? Mekibe milyen esélyeim lennének protekcióval?

2012. ápr. 18. 19:33
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én Burger King-ben dolgoztam és mondanom sem kell, 1 hónapig bírtam. Én is diákmelósként mentem oda, igaz én egyetem mellett, és szabályszerűen a mocskos wc-t takarítatta velem a bunkó paraszt felettesem, akinek max 8 általánosa van. Ahhoz, hogy előbbre juss előbb az ilyen gusztustalan és rabszolga munkát csináltatják veled, mint az asztalok lepucolása, ami egy terjedelmesebb cigány család után nem igazán mennyei, feltakarítani a kisbaba kihányt narancslevét, és persze pluszba, ha éppen rajtakapnak hogy pihenni mersz 5 percet, akkor esetleg átrámoltatják veled a hűtőkamrát, ami nyáron eléggé rizikós. Ezekután pedig olyan alacsony fizetést vágnak a pofádba, hogy legszívesebben elsírnád magad, de nem lehet, mert akkor még gyengébbnek látszol, mint amilyennek néznek. Szóval én csak azt tudom mondani, hogy még protekcióval is inkább kerüld el nagyon nagyon messzire az ilyen helyeket, mint a meki, vagy a burger és inkább menj el egy kis pénzért kutyát sétáltatni, vagy újságot hordani, még az is jobb!
2012. ápr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!