Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes még kimenni külföldre...

Érdemes még kimenni külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés
Szeretnék nemsokára külföldön dolgozni, és azt szeretném tudni hogyan és hova érdemes kimenni dolgozni. Illetve kellenének jótanácsok is hozzá hogy mi merre hány méter mert ilyen téren még semmi tapasztalatom sincs. Angol és német nyelvet értem valamilyen szinten de papirom nincs róla, emellett a számitástechnikához is értek elég jól. Szinte bármilyen munkát képes vagyok elvégezni, nem vagyok finnyás. A válaszokat elöre is köszönöm.
2012. ápr. 11. 23:03
 1/3 anonim válasza:
100%

Diplomad egyebkent van? Azzal jol eltudsz helyezkedni. (tapasztalat alapján irom) Na meg, hogyha van valamilyen elvegzett szakmad. Az fontos. Egyebkent kint marha jol keresnek a komuvesek, vizvezetek szerelok is, ez nem vicc. Erdemes ezt a szakmat elvegezni. Ha nem lenne munkam, talan el is vegeznem.

Nemetorszag, Franciaorszag, Anglia, Hollandia. Ezt tudnam mondani csak a sajat szemszogembol.

Ha nincs elvegzett szakmad ill. felsooktatasban szerzett kepesitesed, na meg kapcsolataid, ( manapsag kapcsolatok nelkul semmire nem megy az ember) ugy mar joval nehezebb a megelhetes.. De ezek nelkul elmehetsz pl. egy etterembe mosogatos segednek, felszolgalonak, takaritonak, a helyi marketben pakolosnak. A magyar szemszogbol ezekbol a munkakbol is jol meglehet elni, de maskepp latja majd az ember ha megtapasztalja.. Ez mind csak alom.. nem a valosag amit otthon latnak (Mo.) Nalunk (Nemeto.) ez egy minimalbernek felel meg. Annyira eleg, hogy nem halsz ehen. Semmi masra. Szoval minden nezopont kerdese. Van akinek bejott, van akinek nem.

Nem kell feltetlenul elindulni rogton kulfoldre de egy probat mindenkepp meger. Allas hirdeteseket kell nezegetni, de azt nagyon sokat.

Mindenesetre a legjobbakat kivanom!

2012. ápr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Elso valaszolo vagyok.

Ja, de es ha lany/no vagy akkor nagyobb eselyed van, hogy munkat kapsz. A babysitterkedes is felkapott tema nalunk pl.


/Srry az off-ert./

2012. ápr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Előző:

Lányoknak, nőknek még milyen munkák vannak? Esetleg diplomával is?

2012. ápr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!