Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik a jelei annak, ha egy...

Mik a jelei annak, ha egy állásinterjún jól szerepel vk? Úgy értem mielőtt még értesítenének. Aki gyakorlott az már biztos tudja.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Aki gyakorlott, az tuti nem tudja, mert ha jól szerepelne, akkor nem lenne gyakorlott.

Alapvetően a legfőbb jel az, ha azt mondják a végén, hogy fel vagy véve. De az arcukat is érdemes figyelni, gyakorlott interjúztatónak ugyan pókerarca lehet, de gyakorlatlannál látszik közben, hogy tetszettél-e neki.

2012. ápr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,az a jele,ha azt mondja,fel vagy véve.Volt olyan hely nekem,ahol a végén azt mondták,hogy majd értesitenek vagy irjak,ha még kérdésem van,na oda nem vettek fel..
2012. ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elvileg nem úgy működne, hogy több jelentkezőt meghallgatnak és utána összeülnek és választanak? Hiszen interjú közben nem tudja a 2-3 felvételiztető megbeszélni, hogy kinek mi a véleménye az adott emberről, nem? Legalábbis ha nem egyszemélyes a felvételiztető bizottság. Bocs, de még nincs benne gyakorlatom!
2012. ápr. 4. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mostani állásomnál úgy volt, hogy a megbeszélés végén mondták, hogy nyugodtan aludjak rá egyet, másnap délelőtt hívnak, hogy hogyan döntöttem, mert ha nem fogadom el, akkor meghirdetik. Szóval szerintem ha kellesz nekik, azt azonnal megmondják. Mondjuk engem ők hívtak, nem én kerestem munkát.
2012. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!