Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A főnököm egy pszichopata...

A főnököm egy pszichopata rabszolga hajcsár! Mit lehet tenni egy ilyen főnökkel, hogyan lehet hatésossan kezelni?

Figyelt kérdés
Elmebeteg egy ember,szó szerint pszicikai terrorba tart mindenkit.Ha elborul az agya ott kő kövön nem marad..Azt hozza teszem nem magyarországon dolgozom de viszont egész jól fizet.Csak magyarok dolgoznak nála,azért mert megmondta és kijelentette hogy a magyarok félnek attól hogy nem lesz munkájuk,olyan szinten terror alatt tartja az embereket hogy ilyet még nem láttam,akik régebb óta vannak ott,talán nekik már fel sem tűnik,de aki még frissen érkezik oda az egyből észre veszi mi a helyzet,ennek ellenére van aki már ott van több éve.Nem tudom eldönteni hogy maradjak e vagy menjek?Nem rég óta vagyok ott,kb 1 hónapja,de engem még nem tudott betőrni.Bár nagy pszicikai erő kell hozzá,ami sok energiéát vesz el még plusszba.Arra játszik hogy betőrje az embert,van ott valaki akit 1 éven keresztűl minden egyed nap cseszegetett..Mit lehet tenni az ilyen főnökkel?Fel lehet jelenteni vagy ilyesmi?
2012. ápr. 3. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megszoksz vagy megszöksz,ám szerintem a mobbing ott is bűntethető,jelentsd fel az állami szerveknél,amíg folyik a vizsgálat nem bocsájthat el,de legaláb megtanulja,ogy a magyarok is tudnak harapni!
2012. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzet. Ha ennyire nem bírod, inkább hagyd a fenébe. Semennyi pénz nem ér meg egy ilyen lelki terrort. Ha maradsz, akkor talán ez segíthet: http://www.youtube.com/watch?v=o4jRc4kq80w

:)

2012. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriaban Arbeitskammerhez fordulhatsz. Amugy melyik varosban, mi a ceg neve, mivel foglalkozik?
2012. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
graz környéke,cég nevet nem mondok..építéssel foglalkozik
2012. ápr. 3. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!