Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » S. O. S! Van olyan szakértő a...

S. O. S! Van olyan szakértő a neten, akinek elküldhetem az önéletrajzom, hogy nézze át jó-e?

Figyelt kérdés

Eleve új képet kellett beraknom,nem vagyok benne biztos,hogy jó-e. Utoljára évekkel ezelőtt kellett az önéletrajzommal foglalkozni,azóta már nem tudom elfogadható-e egyáltalán ez a forma... Lehet az is,hogy van benne szarvashiba,amire egy hozzáértő fel tudná hívni a figyelmem...

Ja és az e-mail címem is kérdéses,mert tulajdonképpen egy értelmetlen szó és erről is olvastam valamit,hogy jobb ha hivatalos kinézete van ez igaz?

Már az is jó lenne,ha itt valaki segíteni tudna!:)



2012. márc. 29. 16:44
 1/9 archon ***** válasza:
78%

Ehhez talán mégsem kell szakértő. Klikk: [link]


Az email cím legyen szimplán a neved, a kép meg olyan, ami a mintában van, mosolyogj rajta! Csak azt írj bele az önéletrajzba, ami a mintán van, így biztosan nem lesz benne szarvashiba sem :-)

2012. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az első mondatod törlöm is az emlékeim közül,mert csak ideg leszek...:) Most olvastam egy szakértőtől,hogy a netről letölthető sablon önéletrajzokat felejtsük is el... Tehát ezt sztornózom.


A kép akkor valószínűleg jó,viszont az e-mailnek muszály olyannak lennie? Tehát nem jó a meglévő,ha nem a nevem van benne?

2012. márc. 29. 17:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Ajánlom Baráth Andrást!

[link]

2012. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen köszönöm szépen,de ezen már túl vagyok... Itt ajánlotta valaki és már feliratkoztam rá,az első hírlevelét/leckéjét meg is kaptam. Innen jött az indíttatás a kérdésem feltételéhez.S egyébként Ő volt az,aki óva intett a sablon önéletrajzoktól is, ezt a kedves Elsőnek üzenem!:) Nála nem találtam a honlapon személyes tanácsadási lehetőséget.

Köszönöm!

2012. márc. 29. 17:37
 5/9 Katoonene ***** válasza:
Fénykép, legyen minél tömörebb, emeld ki azt amit 10 mp alatti olvasás alatt ki akarsz emelni, + az elérhetőségek. Irodai munkára 100X túljelentkezés van, általában a normális, értelmes tekintetre fókuszálnak, és arra a pár sorra, mi a végzettséged, utána mennyire laksz messze a lehetséges munkahelytől.
2012. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,megfogadom!:) Egyébként megtaláltam Baráth e-mail címét,elvileg. Most ott próbálkozom...
2012. márc. 29. 17:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Baráth Andrással az a baj, h nagyon drága, már az, hogy ránéz az önéletrajzodra, ötszámjegyű összeg.


A legokosabb (és tapasztalataim szerint a leghatékonyabb), ha fogsz néhány alap marketingkönyvet, és átnyálazod őket. Nézd meg az elveket. Az önéletrajz egy reklám. Minden, ami rajta van, valamit üzen. Az is, ha az íméled egy értelmetlen szó. Persze egy fokkal jobb a sexybetty89-nél, de valóban a legcélszerűbb egy vezetéknév.keresztnév@gmail.com (vagy hasonló normális szolgáltató, de nem citromail vagy ilyesmi) címet regisztrálni. Ha az foglalt, akkor is vannak lehetőségek, molnar.anna@, molnara@, amolnar@, anna.molnar@, molnaranna@, molnar.a@, stb. Ezek érett, felnőtt emberre utalnak, az értelmetlen szóról az jut az ember eszébe, amikor még régen, tíz éve arról szólt a net, hogy anonim módon irkálunk mindenfélét fórumokon, és az ímél azóta megmaradt, holott a világ nagyot fordult... tehát maradi ÉS komolytalan.

2012. márc. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet,megfogadom. Habár a profession.hu-n a "kérdezzen a szakétrőtől" menüpontban,van egy Baráth-hoz tartozó e-mail,arra próbálok tegnap óta írni,de a freemail-en egyszerűen nem lehet csatolmányt küldeni még most se(az önéletrajzom küldeném hátha megnézi-yde akkor ez reménytelen?:>). Feltölti a dokumentumot,de utána ugyanúgy 0 byte-t ír ki.,így másnek se tudnék önéletrajzozni,pedig ma már nagyon szeretnék. Akkor csináljak egy gmail-eset?

Köszi!

2012. márc. 30. 14:01
 9/9 A kérdező kommentje:

Megvan a gmail-es címem,azt át is írtam!:)

Olyan kérdésem van,ha nem sima fehér lenne a hátterem,hanem a word-ben található pergamen színű háttér az jó ötlet vagy felejtős? Köszönöm szépen.

2012. márc. 30. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!