Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kötelező túlórát mennyivel...

Kötelező túlórát mennyivel előbbi időben kell bejelenteni?

Figyelt kérdés
Hány nap ez az idő intervallum,vagy akár azonnal is bejelenthetik?

2012. márc. 24. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Persze amikor már mennél haza is bejelenthetik, hogy maradni kell, ha kell a munkád akkor meg tuti, hogy ott kell maradni akár mikor szólnak. Ha meg kötelező akkor meg nincs apelláta.. nincs rá idő vagy ilyesmi.. Ha rendes a főnököd illik egy nappal de ő se tud mindent ha sürgős a megrendelés akkor neki sincs választása...
2012. márc. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ŐŐŐ félre értettük egymást.Nekem most reggel szóltak,hogy holnap reggel be kell mennem kötelezően 8órára dolgozni.Kereskedelemben dolgozom,és nem termelésben,így szerintem valamennyire előre ütemezhetőnek kellene lennie a folyamatnak 50-60főnél.

Mivel mindig a hónap elején kapunk beosztást,így mertem tervezni a hétvégére.Vettem egy repülőjegyet mára,és hétfőre vissza,valamint a szállást kifizettem előre.Kérdés:nekem ezt ki fogja kifizetni?Ja,hogy talán ha kedve van kifizeti a 100%-os pótlékot,akkor a fizum el is érheti az aznapi 8000ft-ot!Azta.Bukok több 10ezer ft-ot,de a főnököm kénye kedve szerint játszhat.

2012. márc. 24. 09:28
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Hát erre azt mondom , hogy 20-an állnának a kapuba a helyedre várva ha nem mész be sajnos igen. A vezetők G3cik..... de igazad van a kereskedelembe azért lehet ezt előre tudni... De legalább nem este szólt... Egyetértek veled egyébként, hogy kéne valami rendszer főleg ha a beosztásod meg előre egy hónapra bevan tervezve.. a kutya se fogja kifizetni az tuti...
2012. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És mondtad a főnöködnek, hogy repülőjegyed van? Engem is volt már, hogy be akartak hívni hétvégén, de mondtam, hogy nem érek rá, már szerveztem programot. Semmi gond nem volt belőle. Behívtak mást, olyat, aki ráért.
2012. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondtam,de kb leszarja.Szerintem az ő fönöke nem fogja.
2012. márc. 24. 17:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell felvenni a telefont. ez csak akkor működik ha az utolsó pillanatban szólnak és nem előre.
2012. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tehát ha termelésben dolgozol akkor a főnök péntek reggel 8 kor mondhatja h szombat reggel 6tól 14-ig meló? és semmi jogszabály nincs a bejelentésre vonatkozóan?
2012. máj. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs, ha van is lesz@rják. Én 8tól 17ig dolgozom, és van hogy 16:45 kor mondják meg hogy el vagyunk maradva és rá kellene húzni pár órát.


1x már szóltam nekik hogy ez nem így megy.. azt mondta a főnököm hogy nem muszáj itt dolgozni.



Szoksz vagy szöksz.

2012. máj. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!