Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt valaki, aki végigzongo...

Van itt valaki, aki végigzongorázta a munkaügyi központos összeröffenéseket és azóta már munkája van a munkaügyi központ által?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy nem csak szarlapátolás van náluk, hanem van más munka is, ha az embernek megvan a végzettsége. Ezzel kapcsolatban tapasztalatok valakinek? Megéri szenvedni ezekkel a csoportos találkozókkal, vagy semmi értelme?

2012. márc. 22. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Elmesélek egy sztorit. Életemben először regisztráltam, amikor előttem egy 40 körüli nő azt mondta, hogy otthon végezhető munka kellene neki a gyerekei miatt, mire a munkaügyis azt mondta neki, hogy hölgyem nemhogy otthoni munkát, hanem semmilyen munkát nem tudunk adni magának. Budapesten történt a dolog egyébként.
2012. márc. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddigi tapasztalatom annyi volt velük, hogy egyszer azt mondták beregisztráltak, utána meg kiderült, hogy nem. Utána másodjára is elmentem regisztráltatni rá pár hónapra. Lett volna egy összeröffenés utána, de arra már nem mentem el, mert addigra lett munkám. De most megint ott tartok, hogy nincs és fontolgatom a munkaügyis dolgot.
2012. márc. 22. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha kapsz utána valami pénzt vagy fizetik az utazást és semmi más dolgod nem lenne, akkor menj el, mert nem veszíthetsz semmit és nem tudják rád azt mondani, hogy mi segítettünk volna magának, de el se jött, így a maga hibája. Én azonban még olyanról nem hallottam, hogy valakinek a munkaügyi szerzett volna állást.
2012. márc. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Régebben jártam, még a gyerekek születése előtt.Kb 10x mentem,aztán beleuntam.Rám sem néztek,csak nyújtották a kezüket a kiskönyvért, pecsét, mehet.Ezért vártam sokszor 2-3órát a zsúfolt folyosón (Debrecen, kb 7-8éve). Nővérem évekig járt, semmit nem kapott.
2012. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, ez hasznos válasz. Most másodjára megyek el regisztráltatni magam, mert egyszerűen nincs más lehetőségem és, mert elsőre az első összeröffenés előtt éppen lett munkám. Az a tapasztalatom, hogy az internetes álláskeresés elég halott. Most a munkaügyi központban bízom egyelőre, más lehetőség nem nagyon van. Megpróbálom, egy eséllyel többet adok magamnak ... hátha.
2012. márc. 25. 00:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!