Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Paypal.com-rol átlehet utalni...

Paypal.com-rol átlehet utalni egy Visa bankkártyára?

Figyelt kérdés
Szabadkai vagyok és szeretnék egy bankkártyát, hogy a paypal számlámrol átutaljak és feltudjam venni akármelyik bankautomatából. Hogyan lehetséges ez? van egy összeg amin túl kell utalni, hogy rátehessek pénzt? köszi előre is!!
2012. márc. 3. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Sima bankszámlára leutalják. Legalább is itthon. Romániában nem tudom mi a helyzet.
2012. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs, hülye vagyok, Szabadka az Szerbia...

Ott meg pláne nem tudom, mert az nem is EU

2012. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:DD no azé már ne süllyedjek már olyan mélyre... :D

Szerintem akkor bárhol a világon átutalják számládra. De ha csináltatok kártyát a lehet direktbe a kártyára vagy először a a bankszámlára és után a kártyára? vagy, hogy is van ez? a bankszámla az a kártyával van és ha van kártyám akkor lebírom húzni a számlámról a pénzt? Bocsi, hogy tudatlan vagyok, de csak 16éves vagyok és nagyon most kezdtem... És itt már 16évesnek is lehet kártyája

2012. márc. 4. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!