Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy vállalaton belül milyen...

Egy vállalaton belül milyen munkaköröket lehet betölteni?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem ilyeneket írni?

Kereskedelmi szakmenedzsernek tanulok és kell csinálni egy házi dolgozatot arról, hogy milyen munkakörben szeretnék majd elhelyezkedni, mik ennek a jellemzői, mi a feladata annak aki itt dolgozik stb. Ennyire pontos elképzeléseim még nincsenek, ezért is szeretnék segítséget kérni, ahhoz, hogy milyen munkakörök vannak egy vállalatnál.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. febr. 11. 17:09
 1/2 anonim válasza:

Az attól függ,hogy milyen vállalatnál. Egy tervező irodánál valószínűsíthetően más munkakörök lesznek,mint egy banki szférában tevékenykedő cégnél.


A cégeknél azonban a munkavállalókat kötelező(ha jól tudom) az ún. FEOR szám alapján csoportosítani.


[link]


Ezen a linken bogarászhatsz munkakörök között.Leírás nincs hozzá,de könnyen kitalálható....remélem segítettem.

2012. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél!
2012. febr. 11. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!