Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bejelentés nélkül szeretnék/ke...

Bejelentés nélkül szeretnék/kell dolgoznom. Szerintetek milyen munkaköröket pályázzak meg? Hol alkalmaznának bejelentés nélkül?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok ennek a hátrányaival, de egyelőre nem tudok jobbat...
2011. ápr. 16. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Pizza vagy ételfutár. De miért nem jó a bejelentett?
2011. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom vannak hitelei,és egyben nem tudja őket fizetni-amit nem is csodálok....
2011. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod... :(
2011. ápr. 16. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok helyen nem jelentenek be, főleg a vendéglátó iparban meg a kiskereskedelemben.Vagy ha be is jelentenek, akkor is csak 4 órára.

Ha a hiteleid miatt aggódsz, akkor ne kártyára kérd a fizud, hanem kp-ben.Úgy nem tudják rá tenni a kezüket.

A fizetésnek úgy tudom csak a 80%-át tilthatják le.Tehát ha csak 4 órában vagy bejelentve és tegyük fel 500ft-os órabérre, akkor az napi 2000 az 20 nap alatt 40000, abból max 32000. Nyilván ennél többet keresnél, ha 8-10-12 órázol, így jut is, marad is.

Ezt csak vélemény ként írtam le, meg azért hogy nehogy azért ne menj el dolgozni mert bejelentenek.Mert akkor sokkal rosszabbul jársz.Szóval szerintem ha csak azt tudod kilobbizni hogy ha már bejelent akkor ne anyi órába tegye amennyibe dolgozol hanem 4-be már az is valami.

2011. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kertészet, paradicsomszedés stb..
2011. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!