Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez az au-pair...

Szerintetek ez az au-pair szerződés "valódi"? Igaz lehet ez? (többi bent)

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy regisztráltam au-pair-es oldalakra, majd egyik nap kaptam egy e-mailt, hogy au-pairt keresnek, 480fontot fizetnek havonta (nekem már itt nagyon gyanús volt) és ebből kell megoldanom a szállásomat is. Arról szó sem volt, hogy előre küldjek pénzt vagy hasonlók így elkezdtem vele levelezni. Most eljutottunk addig, hogy megbeszéltük az időpontot amikor utazok stb..


És kaptam egy szerződést, hogy ezt töltsem ki és küldjem vissza..


Aki esetleg ráér vagy látott már ilyet, vagy csak kíváncsi az tudna abban segíteni, hogy átolvassa és mond egy véleményt róla? (a szerződéstől is meg úgy kompletten az egész dologról)

Privátban ha küldesz egy e-mail címet akkor elküldöm a szerződést.

Előre is köszönöm a segítséget.


2012. jan. 23. 17:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi nem havonta 480font hanem hetente..
2012. jan. 23. 17:26
 2/10 anonim ***** válasza:
480 hetente, ha ebből kell laknod is,egáltalán nem sok
2012. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy 100font ott a környékükön egy kisebb lakás. Gondolom a kaja is bőven meg van nekem 100-ból. Így akkor marad nekem hetente 280fontom. (mások akik bentlakásosak jobb esetben is kapnak max 100fontot hetente..)
2012. jan. 23. 18:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100-ért kaphatsz egy lepattant lakást,de3 havi kauciót fizetsz,plusz ehhez jön a rezsi, egyéb költség.. A kajára is több kell
2012. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na ne már, hogy 100fontból nem jön ki egy heti kajám. Jó, hogy ott (elvileg) drágább minden, de akkor is..
2012. jan. 23. 22:37
 6/10 anonim válasza:
Az a baj, hogy nem adnak Angliában csak úgy egy lakást, olyan helyre tudsz menni max, ahol többen laknak egy házban, és igaz a kaució is meg a többi is. Tehát nem fogsz egyedül lakni, mint itthon mondjuk egy kis garzon lakásban. Miért nem lakhatsz velük ? Amúgy lehet rosszabbul jársz, mint aki heti csak 70 fontot kap. A szállás szívás ... sokba kerül és tuti valami lepukkant hely. De kérj képet tőlük, hogy esetleg mutassanak, vagy linket . mikor utazol amúgy ? Van pénzed az első heteket kifizetni a szálláson ?
2012. febr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Amúgy ez érdekes, és így még rizikósabb belevágni, mintha a családdal laknál, mert vagy találsz szállást vagy nem, és mi van ha nem ?? Persze gondolom ezeket már mind végig zongoráztad a fejedben. Így még húzósabb neki vágni tényleg.
2012. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azóta már kiderült, hogy nagy átverés volt. Rákerestem a neten a feladó e-mail címére és angol forumokon megtaláltam.. már több embert át akart verni.. :S
2012. febr. 27. 13:41
 9/10 anonim válasza:
Sajnálom, én ajánlok neked egy oldalt , nekem itt vannak folyamatban a dolgaim épp. Eddig nagyon kedves és segítőkész volt a hölgy, aki intézi a dolgaimat. VAgy esetleg találtál azóta másik családot ?
2012. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
akik au pair-ek szeretnétek lenni mindenféleképpen 3-4 email után SKYPEOLJATOK!! a családdal. sokat számít!
2012. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!