Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkák vannak, amivel...

Milyen munkák vannak, amivel valaki havi 10 milliót kereshet?

Figyelt kérdés
(és a jövőben is nagy kereslet lesz rá)
2012. jan. 14. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vezérigazgatók például...ez ugye többféle lehet. Én pénzügy-számvitelre mennék a helyedben, ha ezért kérdezed. A bátyám 6 év munkaviszony után a lehető legjobb úton jár, hogy igazgató legyen, persze ez még évek kérdése, de egy jó (hangsúlyozom jó, tehát a vidéki főiskolákat felejtsd el) pénzügyi szakemberre mindig lesz szükség, amíg pénz van a világon.
2012. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A budapesti főiskolákat is nyugodtan elfeljtheted. Senki ne várja, hogy bárki is hasra essen azért mert itt vagy ott végzett. Manapság egy itthon szerzett diploma már csak belépőnek elég (tök mindegy hol szerezted) piacképes tudást alig ad, azt magadtól kell felszedned. Lehetőleg már főiskola/egyetem alatt részt kell venni tudományos munkában, valós projekteken, nem csak az egyetemi kötelező bohóckodáson. Egyébként orvosi, mérnöki területen is elképzelhető ekkora fizetés, de ahhoz nagyon-nagyon jónak kell lenned és hosszú évek tapasztalata kell hogy hátad mögött legyen, ne várd, hogy kijössz az iskolából és mindjárt ilyen nagyságrendű fizetéssel kezdesz, mert keserű lesz az ébredés.
2012. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Alkalmazottkent ennyit nem fogsz keresni szerintem sehol. Viszont ha van 500-600 Millios toked es elegge ertessz a tokepiaci befektetesekhez tudsz realizalni 10M HUF-ot havonta. Vagy esetleg ha egy sajat vallalkozast inditassz be ami eleg jol porog.
2012. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mérnöki területen milyen munka lenne az, amivel ennyit lehet keresni?
2012. jan. 14. 18:54
 5/14 anonim ***** válasza:

Semmilyen.


Ahogy az elősző válaszoló írta, alkalmazottként ennyit nem fogsz keresni (Magyarországon nem nagyon keresnek ennyit alkalmazottként, még a pénzügyi topvezetők sem).


Sikeres vállalkozóként, befektetőként (ha a tőkédet nagyon jól forgatod), élsportolóként (ehhez a legjobbnak kell lenned valami sportban, ilyen Dzsudzsák szint) lehetséges, de legritkább esetben munkabérből.

2012. jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja hát én sem M.o-ról beszéltem... Itthon 10 millió vagy afelett max. a legnagyobb multik csúcsmenedzserei keresnek. Meg ugye a már emlegetett vállalkozók, befektetők. Egyébként egy közeli ismerősöm az egyik nagy amerikai informatikai multinál dolgozik, mint fejlesztő mérnök és ő ennek a közelében keres, mondjuk a fizetését dollárban kapja.
2012. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországra gondoltam (ez az ország az idő múlásával egyre rosszabb lesz...), inkább Németország, Anglia, USA... :)
2012. jan. 14. 23:59
 8/14 A kérdező kommentje:
23:35, ez milyen cég? Csak érdekelne, hogy mi az a szint, ahol már ennyit keresnek.
2012. jan. 15. 00:00
 9/14 A kérdező kommentje:
...illetve, azt szerettem volna kérdezni, hogy melyik. :)
2012. jan. 15. 00:01
 10/14 anonim ***** válasza:
"G"-vel kezdődik és "le" a vége, szerintem ebből kitalálható. A srác igencsak penge és ez már kinnt sem számít átlagos fizetésnek. Ha úgy van, 14-16 óra kockulás meg sem kottyan neki, szóval valamilyen szinten ez valamit valamiért...
2012. jan. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!