Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felvehet egyáltalán a munkaadó?

Felvehet egyáltalán a munkaadó?

Figyelt kérdés

Iskolából álltam ki terhességem miatt nem fejeztem be.

11 osztályom van,+ van 1 számítógép-kezelő-használó.-s papírom.

Most kaptam egy munkalehetőséget,mint eladó, de nem tudom, hogy így fel tud-e venni a "főnök".

Munkaügyön nem mondtak semmit, sem azt hogy igen, sem pedig,hogy nem.

2 hete várom, hogy szóljanak, eddig még semmi, de elsejével kellene kezdeni.Kenyérboltban lennék eladó.

A munkaadó azt mondta valami úton-módon felvesz.


Már annyira beleéltem magam, hogy beírattam a fiam a bölcsibe, most szoktatom be.

De ha nem jön össze, akkor ki kell vennem.

Nem tudom hogy bízzak-e még benne, vagy tegyek le róla?

Utólag letenném az eladóit, de akkor nem dolgozhatok.


Köszönöm a válaszokat.


22/l


2009. máj. 22. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem adott munkakörre mindig a munkáltató határozza meg, hogy milyen végzettséget tart elfogadhatónak.
2009. máj. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valahogy biztosan meg lehet oldani. A környékünkön a Penny egy időben hirdette, hogy ingyen elvégezheted a bolti eladó és pénztáros képzéseket; "cserében" ott kellett dolgoznod. Szóval nem kellett semmi végzetség, felvettek dolgozni, és a végén vizsgáztál valahol és megkaptad a képesítést.

Szerintem érdeklődj a főnöknél, hogy mi van (úgyis ő dönt)

Sok sikert!

2009. máj. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A munkáltató dönti el, hogy ragaszkodik-e a meglévő szakképesítéshez. Szerinted ennyi bolti eladói végzettségű ember van, mint amennyi ezekben a nagy hiper-szuper marketekben dolgozik. Még a pénztárakban is sokszor tanulók ülnek.

Ha fel akar, bizti felvesz. Ha meg lesz időd és energiád, akkor megszerzed a végzettséget is.

Sok sikert.

2009. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!