Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy ügyvéd...

Mennyit keres egy ügyvéd Amerikában, vagy Ausztráliában?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Az átlag felett keresnek mindkét helyen. De ahhoz ott kell elvégezni a diplomát is.
2011. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit dolgozik. az esetek 99 %-ban nincs fiv fizetése (sőt ő fizet havonta fixen az irodának ahol dolgozik a rezsiért), hanem a perek után kapja a jutalékát.
2011. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valtozo nagyon.

A fonokom ugyvedje (kereskedelni ugyved, nem vallal csaladi vagy bunugyeket, inkabb penzzel/sikkasztassal kapcsolatosakat) az oranket 940 dollart keres. Vagyis ha a fonokom kuld neki egy emailt es az ugyvednek 30percig tart azt elolvasni, akkor mindjart beugrott 470dodo.


A valoperes ugyvedek kb. 280-500 dodo kozott keresnek orankent. De pont a minap kerestem valoperes ugyvedet, es az elso ceg aki felhivtam azt mondtak, hogy idotartamtol fuggetlenul, csak ma, csak nekem 3000 dollarert elvallaljak mindenestul egyutt...


Kisebb ugyvedi irodak persze olcsobban dolgoznak.


Ja, ez mind amerikai ugyvedekre vonatkozik. Az Ausztralokat nem ismerem.

2011. dec. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. dec. 31. 00:37
 5/5 anonim ***** válasza:
de azt tudnod kell,hogy a magyar diplomával ott nem dolgozhatsz. (Mint ahogy pl Németországban sem)
2011. dec. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!