Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány éves vagy, otthon laksz-e...

Hány éves vagy, otthon laksz-e a szüleiddel, van-e munkád?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 13:37
 1/7 komasa ***** válasza:
25 éves vagyok, otthon lakom anyámmal, és van munkám. Mondjuk nem keresek sokat, és nem a lakhelyemen dolgozom, ergo beszállok otthon a rezsibe, és tankolom a kib@szott 408 ft-os benzint az autómba, aztán hónap végén meg vakarózok, hogy nincs pénzem!
2011. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25, szüleimmel és sajnos nincs munkám, errefelé semmilyen munkát nem találok, pedig keresek. Amúgy a szakdolimat fogom hamarosan megvédeni és az angolt szeretném elkezdeni tanulni, csak ahhoz is pénz kéne... :/
2011. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is 25, szüleimmel és nincs munkám.
2011. nov. 17. 14:56
 4/7 anonim ***** válasza:
32, bérelt lakásban lakunk a barátnőmmel, mindketten dogozunk, sokat, cserébe sokat is keresünk, köszönjük, jól élünk, és megtakarítunk, készülünk a közös jövőre.
2011. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

23, a párommal élek. Tavalyig volt munkám, most nincs, de idén lediplomázom és igyekszem elhelyezkedni lehetőleg azonnal. Egyelőre gyakorlaton vagyok és azt tervezem, hogy utána is bejárok dolgozni csak úgy, egyrészt hátha fölvesznek, másrészt lesz szakmai tapasztalatom, mire pályakezdő leszek.

Pénzem, na az nincs, kajára és bérletre éppen elég, ruhát évek óta nem vettem és nyaralni se voltam már régóta. Bízom benne, hogy ha munkába állok, ez megváltozik :)

2011. nov. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23 vagyok, a férjemmel élek a lakásunkban, van munkám meg tanulok is.
2011. nov. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28, van munkám, végtörlesztés előtt álló hitellel terhelt lakásban lakom a férjemmel. 4 éve dolgozom, 3 éve nem otthon lakom
2011. nov. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!