Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kérhetném meg apukámat,...

Hogyan kérhetném meg apukámat, hogy vegyen nekem mixerkészletet, ha drága?

Figyelt kérdés

Most járok mixertanfolyamra, és szeretném kamatoztatni a tudásomat, és apukám támogat is, de lehet, hogy nem vállalja be a 30 ezres válogatott koktéldolgokat( én válogattam, a legalapabb dolgok, mert smucig, pedig simán megtudná venni. Hogyan tudnám rávezetni, hogy megvegye ? Ez nagyon fontos számomra, és nem csak otthonra kéne. Köszi a válaszokat ! :)

17/f


2011. nov. 13. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézz körül vaterán hátha találsz olcsóbbakat amiket már megvesz kezdésnek. A baj az hogy még nem dolgozhatsz az éjszakában 18 év alatt, így elég nehéz azt mondani, hogy ténylegesen tudod használni a cuccot.
2011. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de ott csak a fele dolgot tudnám csak megvenni, mert már néztem. :)
2011. nov. 13. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor először vedd a legszükségesebbeket, aztán szépen a többit. Kezdetnek vegyél boston shaker helyett 3 részest, és akkor nem kell szűrő, egy jó kést fogj be otthonról, azt sem kell megvenni.

Egyébként miket néztél ki, fel tudod sorolni?

2011. nov. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Itt nézelődtem:

[link]


Amúgy tessék a lista:

4db kiöntő dugó

jéglapát

spirál szűrő

mérce 2-4 cl

muddler

jégcsipesz

bárkés

citrus prés

bárkanál

citrom prés

fém jégvödör (legdrágább)

keverőpohár( B. shakerhez)

3 db. long drink pohár olcsó

3 db. koktél pohár 790/db.


A Boston shakert ingyen kapom.

Ez együttvéve kb. 26000 ft., van még egy-két dolog, amit kinéztem, de ezek nem annyira fontosak.


Szerinted ?

2011. nov. 13. 18:32
 5/8 anonim ***** válasza:

4db kiöntő dugó

jéglapát

spirál szűrő

mérce 2-4 cl

muddler

jégcsipesz

bárkés

citrus prés

bárkanál

citrom prés

fém jégvödör (legdrágább)

keverőpohár( B. shakerhez)

3 db. long drink pohár olcsó

3 db. koktél pohár 790/db.


Ami szerintem lehúzható a listáról:

Jégcsipesz (ha van lapát használd azt szájjéghez is)

Bárkés (fogj egy nem túl nagy otthon használatos kést, az is megteszi)

Bárkanál (szintén használj egy hosszabb szárú otthoni kanalat, vagy vegyél olcsóbb Lattés kanalat)

Fémvödörből miért a legdrágább kell? :)

2011. nov. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:D

Egyrészt, mert csak drágább van. Azt akartam írni, hogy az összes általam kiválasztott dologból ez a legdrágább. Tehát nem a vödrökből a legdrágább, hanem a listából :D


AMit mondtál, azzal pedig az a baj, hogy nem sokat visz le az árból. Kb. 3000 forintot összesen.na mindegy, majd megkérdezem apukámat, és megírom neked :)

2011. nov. 13. 18:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Ok, de szerintem várj karácsonyig, mert ugye a Jézuska nem alszik, és szerintem eleget "rágtad a fülét" a dologgal!
2011. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2011. nov. 13. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!