Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön lehetnék tűzoltó?

Külföldön lehetnék tűzoltó?

Figyelt kérdés
Csak eszembe jutott ez a dolog, persze érettségi és nyelvvizsga mg a meglelő fizikum is megvan hozzá.
2011. nov. 12. 10:44
 1/6 anonim válasza:
Miért ne lehetnél? Ha megfelelsz a követelményeknek..
2011. nov. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából az állampolgárságra gondoltam, hogy szükséges e, vagy csak egy bizonyos idő az országban eltöltve, vagy az sem, vagy ez országtól függ?
2011. nov. 12. 11:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nálunk a közalkalmazottaknak és köztisztviselőknek kell magyar állampolgársággal rendelkezniük, és szerintem ez más országban is hasonlóképp van. Egy állam se engedheti meg magának, hogy olyanokra bízza a közhatalom gyakorlását, akik még csak nem is állampolgárai az országnak.
2011. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...és az állampolgárságot a fejlettebb országok nem osztogatják csak úgy!
2011. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. hova szeretnél menni pontosan?

2. ha megvan a célország ott kell utánanézned. pl. a nagykövetségen megkérdezed

3. nyelvtudás nélkül semmi nem lehetsz

2011. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Talán én? válasza:

Itt MOba követelmény :

Éretségi vagy műszakis suli

18+,nem szemüveges,jó állóképesség és erőlét így röviden

+ a szitálás (fizikai felmérés psziho<--- na itt buknak + sokan)

Külföldön az adott ország idegen nyelve + nem árt ha szak nyelvet tanulod mert nem úgyan az mint itt át fordítva

és végülis úgyan az mint itt kb...

2012. jan. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!