Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Webcam studióban milyen...

Webcam studióban milyen munkát végez egy operátor?

Figyelt kérdés
Nem a modellek munkájára vagyok kíváncsi, azzal tisztában vagyok. :)
2011. nov. 7. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerre 20 oldalon általában három, de minimum 2 nyelven társalog, beengedi az embereket, próbálja benntartani őket, a 20 oldal 20 kívánságát próbálja összegyúrni valami műsorrá úgy hogy senki se akadjon ki és lépjen le, kamerát vált az oldalakon, a rendes kamerákat (3-4 darab) is kezeli, mondja a modelleknek mit csináljanak és hogy, segít a kamuzásban (pl megfelelő időben adja a sűrített tejet) ugráló modellek esetében ő figyel, hogy belógó meztelen részek miatt ne legyen büntetés stb. Az egész műszak alatt folyamatos pörgés, rajta áll vagy bukik a legnagyobb részben minden, krva gyorsnak kell lenni sok felé figyelni, 20 oldalon oldalanként minimum 3 hangot kell azonnal felismerni és reagálni rá.


Cserébe a modellektől, akiknek egy büdös szót nem kell szólni, csak megcsinálni, amit te nagy nehezen összehoztál megkapja, hogy könnyű neki csak ül és gépel. én kipróbáltam mindkét oldalt, mit mondjak az operátor lábanyomát is meg kell csókolni, mert durva amit csinál a teljes műszakban. Akinek bejön a szexipar (mert van ilyen, és nem csak a hülyéknek, sőt) annyi előnye van az operátor részét választani, hogy őt soha senki nem látja, de sokkal nehezebb.

2011. nov. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez nem semmi, köszönöm a válaszodat. :)

Gondolom, az operátor azért mégis kevesebbet keres, mint a modell...

2011. nov. 8. 06:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamivel kevesebbet, a pontos százalék helytől függ. A forgalom 25 százaléka az átlag.
2011. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!